reboot

barva co jen trošku odolá teplotě

6 posts in this topic

Mám trošku orezlé víko (kryt) ventilů na motoru (xsara 1,6), čím se to dá natřít, do jaké teploty musí barva odolávat? Předpokládám že motor má všude kromě výfukových svodů max. do 120 stupňů? Koukal jsem na barvy MOTIP http://www.motipdupli.cz/, mají tam teplotně odolné do 300-800 stupňů, ale vytvrzují se při 220 stup.-to by šlo v kuchyni (žena mě roztrhne) :-) Pak tam mají barvy na brzd. třmeny (teplota nevím).Co se na to dá použít? Nějaký barevný lak a pod něj základovka?

Tohle jsou spíš ale jen spreje - i když by měly stačit.

Můžeš to uděla oběma. Já teď dělal jak brzdiče - sprejem na brzdiče - tak i stříkal pixlu na vzduchovej filtr a to barvou odolnou teplotám asi 600 stupňů. Dal jsem to pak na slunce a normálně to vytvrdlo a uschlo. Barva na brzdiče se ale víc leskne

Vím že tam měli aji přimo \"Barva na části motoru\" asi v 6 barvách ale nemůžu to tam nikde najít.

Na spreju byl obrázek motoru.

akorát že když to nabarvíš tak uděláš na motoru tepelnou izolaci a bude se víc ohřejvat

Původně zaslal: Fusion

Vím že tam měli aji přimo \"Barva na části motoru\" asi v 6 barvách ale nemůžu to tam nikde najít.

Na spreju byl obrázek motoru.

To je ta, co jsemy myslel