Sign in to follow this  
Followers 0
Pája Rybišár

Pomoc!!starter u P405

9 posts in this topic

Ahoj lidičky,mam takovej problem s mou drahou plechovou polovičkou.Je to P405 MI16-116kw.Přijdu k autu chci to nakopnout a najednou na druhej stupen otoceni klicku nesliším zasunout pastorek do setrvaku.Tak to zkusim a sarter toči a linou se z toho strašný zvuky.Tak jsem to rozďál zkusil jsem startér mimo auto a strarter a elektromagnet zasunuti pastorku chodi uplně na 100%.Problem je ten že na tu svorku 15 od spinačky nejde štáva-takže nezasouvá pastorek...:(Spínačka je ok.Proto bych od vas prosim potřeboval čitelne elektricke schema na MI16 a nebo jakykoli rady a tipy.Předem díky všem...:super:papa

PS:už se v tom hrabu od dopoledne a furt na to nemužu kápnout...:grr:(

Citace Boby D:bude tam nekde rele u pojistek ci v motoru...

A prosim tě nevíš něco bližšího,třeba jako číslo relátka a nemaš el.schéma?

a tak to bohuzel nemohu slouzit mel jsem stejnej problem u omegy gde pouzivaj stejnej system vstriku jako pezo a bylo to rele jenze kde je konkretne u 405 bohuzel nevim

sou pod volantem,nejdřiv mrkni jestli nemáš zaoxydovaný konektory na relé.všechny vyndej a omrkni.

Původně zaslal: Medion

sou pod volantem,nejdřiv mrkni jestli nemáš zaoxydovaný konektory na relé.všechny vyndej a omrkni.

Nevíte nekdo prosím kde je stejné relátko zapalování ve Peugeot 406 1.8 16V - benzín?

Původně zaslal: hladovec

Nevíte nekdo prosím kde je stejné relátko zapalování ve Peugeot 406 1.8 16V - benzín?

Založ si vlastní téma - těžko ti někdo v tématu \"Pomoc!!starter u P405\" bude odpovídat na tvůj problém se 406-kou. ;)