Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2006 - video ;)


Recommended Posts

Můžete mi někdo prozradit, v jakým programu se to otevírá? Myslím tím *.divx.

Ňáko se mi to nedaří (mám Windows Media Player - takže to asi nee?)

Ď Ď Ď Ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju moc, moc a ještě víc moc Verunce K za nádhernej střih a ozvučení videa a zároveň se omlouvám za velmi amatérskou kameru :roll.

Ale jako celek se mi to prostě musí líbit. :D:D:D

Teď jen dotaz na vedení Peugeot-clubu, jestli by nestálo za to, tento film vypálit na DVD a zaslat Peugeotu ČR, firmě FAMKO Brno, obecnímu úřadu Šebetov a v neposlední řadě mistru Lemurovi.

P.S. - příště si vezmu alespoň stativ a zajistím lepší světlo na vyhlášení výsledků

[upravil dne 21/8/2006 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... Když už jde někdo s kůžína trh, musí čekat krom kladnejch reakcí i ne zcela lichotivý a u mě je problém, že se zrovna kamerou a střihem trochu živim, takže na amatéra zkousnutelný, ale jinak to neni ani na Oscarovy ponožky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hics

No... Když už jde někdo s kůžína trh, musí čekat krom kladnejch reakcí i ne zcela lichotivý a u mě je problém, že se zrovna kamerou a střihem trochu živim, takže na amatéra zkousnutelný, ale jinak to neni ani na Oscarovy ponožky :-)

Ani jsme neměli v plánu s tím někde uspět. Stačí, když se to líbí tady lidem v klubu (alespoň některým).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...