Sign in to follow this  
Followers 0
Medion

Tapucíry P306

6 posts in this topic

Mám dotaz,existuje nějaké barvy na tapucíry nebo se musí přečalounit?díky za odpovědi.mám P306 rv 2000

Jo co ja vim tak barvy na latku existujou dokonce jsou nejak vic odolny ze kdyz to cistis tak se nesmejou nebo se to da jak rikas precalounit a nebo oflockovat..

hele a asi náhodou nevíš co je to za barvu a kolik asi stojí.nebo kolik stojí to přečalounění?dík za odpověd:D

Hele precalouneni je otazka toho co presne chces pokud to chces calounit latkou, mykroplys, kuze atd tak podle toho jsou ceny flock je zase cena hlavne podle velikosti plochy.

A tu barvu ti presne nevim ale driv jsem to kdesi sehnal a strikal s tim jakejsi kus latky staci se nekde shanet v barvach a lakach a ptat se na barvu na textil a uvidis ze neco najdes a cena? tak rekl bych ze je tak jako u ostatnich barev ale nic neslibuju zkusim se kouknout

Takze na jakychsi stránkach na netu jsem se docetl zhruba tohle:

\"Barva na Textil je vhodné na přírodní a syntetické vlákna.Nanášejí se štětcem, nastříkáváním nebo vytlačením. Po zaschnutí jsou odolné vůči praní do 40°C.\"

co jsem se kdesi dival tak ciste barva zhruba 150,-kc plus na nastrikani jakasi pumpicka stala 200,-kc takze rikam zkus hledat mozna budes uspesnejsi..

Nebo pak ten flock nebo ocalounit.

super díky mám tona čalounění v P306 na dveře,chci je ho:rokerdit do barvy auta