Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

signalizace dveří


Jaris

Recommended Posts

Tohle se tu resilo asi tak pred rokem, nebo rokem a pul. To s tou zarovkou zkouselo nekolik lidi a nekterym to fungovalo a nekterym ne. Me konkretne ta kontrolka po pridani zarovky nefungovala.

Tem co to fungovalo, popsali funkcnost tak, ze kontrolka se rozsviti az spolecne se stropnim svetlem.

Dal tam tenkrat jeste bylo, ze se da pridat zarovka do ikony s napisem BRAKE. Ta se rozsviti kdyz mas zatazenou rucni brzdu spolecne s ikonou s vykricnikem.

Resila se tam i ikona zapnutych pasu, ale ta nefungovala nikomu, jelikoz tam neni zadny cidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jaris

Ahoj, všiml jsem si, že na budíkách mám kontrolku pro indikaci otevřených dveří. Mám peugeota 406 2.1 TD rok 96. To upozornění na dveře nejde. Dá se to odblokovat v jednotce BSI nebo jek je to řešeno?. Díka za rady :papa

jestli mas rocnik 96 tak zadnou jednotku BSI v aute nemas, ty se davaly az do novych modelu od 5/99

jinak jak uz bylo napsano vyse, ne vsem po pridani zarovky do tehle kontrolky zminena funkce funguje, me teda jo, ale funguje to jen kdyz jsou dvere otevrene uplne - sviti stropni svetlo, ale uz to neukazuje, kdyz jsou jen spatne zavrene, navic to sviti jen kdyz je zapnuty klicek zapalovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já tam dodal žárovku a nic,musel jsem rozebrat přistroje a chyběla tam dioda,tak jsem ji tam naletoval a maká mi to otevřu dveře a svítí.Ono je více přístrojovek záleží asi na vybavení:papa

Nevis na co tam ta dioda je? Vzdyt to by mohlo fakcit i bez diody, jen ty kontakty propojit (misto diody). :myslim

Jsem se dnes v palubce vrtal a zjistil par veci. Ohledne kontrolky otevrenych dveri nezalezi na palubce, ale na pouzitym kabelovym svazku (tj. i na stupni vybavy). Aby kontrolka fungovala, je potreba mit privedeny kabel na modry konektor na pin c.3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta dioda většinou slouží jako přechod. Má anodu a katodu. Většinou slouží proti přepolování nebo omezení napětí které jde přes diodu. Dioda se otevírá při překonání difuzního napětí, což je nějakých 0,6 V. Jestli si to ještě dobře pamatuju ze školy :). Jinak na ten pin schválně mrknu. Mám v plánu předělávat podsvícení, tak ji budu vyndavat. Už jsem jednou jedno udělal kamarádovi a povedlo se mě. Svítilo přesně jak v passatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...