Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčkoměr,palivoměr,cyklovač stěračů


Robert34

Recommended Posts

Já jsem taky neměl klimu, ale ten motorek nad kastlíkem jsem měl. To bude určitě ono. Mně to dokonce jeden čas začalo dělat takovej rámus, že jsem to musel rozdělat a promazat. Pro začátek by mohlo stačit stříknout přes tu mřížečku nějaký olej ve spreji. Je tam obyčejný malý motorek s vrtulkou, který prohání vzduch okolo teplotního čidla .

Ale pokud to jenom \"slabě bzučí\", tak to je v pohodě. Ale zase by to nemělo být slyšet nějak extra. Pokud fouká větrák, nebo běží motor, neměl by jsi o tom vůbec vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: davmed

Zdar všichni, mám jen takovej dotázek, když zapnete klíček zapalování,je slyšet slabý bzučení z přístrojovky? (peugeot 2,1 Srdt) Já to auto koupil asi před 14dny tak teď jenom opravuju, ta elektrika je fakt hrozná. :aut

Motorecek, ktery vhani vzduch k cidlu teploty vnitrniho prostoru. Nachazi se presne v pruchucu, ktery je na leve horni strane kastliku spolujezdce, vedle te diry na klic.... Pokud vrci hodne, vymontovat...tj. tak, ze otevres kastlik, oddelas svetylka, pak je tam sroub na 10 klic, tim to drzi, pak tam strcit ruku, odpojit konektro, vyndat to...neco jako jezek v kleci :) Rozdelat...zkusit nakapat do kluznych casti te osy motorku olej a namontovat zpet. Me to pomohlo. Viz stranky peugeot605.net, je tam aj fotka kdyz jsem rozdelaval palubku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...