Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klíček s dálkou


tiigr

Recommended Posts

Jak psal kurt bylo by vhodné napsat k jakému autu ten klíček patří. Vesměs je to ale u aut podobné , drží to většinou jeden křížový šroubek ten vytočíš a klíč \"rozloupneš\" na dvě půlky , pravděpodobně tam bude 3 voltová placatá baterie ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Jak psal kurt bylo by vhodné napsat k jakému autu ten klíček patří. Vesměs je to ale u aut podobné , drží to většinou jeden křížový šroubek ten vytočíš a klíč \"rozloupneš\" na dvě půlky , pravděpodobně tam bude 3 voltová placatá baterie ......

A pravděpodobně to bude CR 1620 - ale jistě to nevíme, když k tomu klíčku nemáme auto. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tiigr

Mám klíč s dálkou na centrál, zdá se mi, že už je tam slabá baterka. Moc mi to nefunguje, Někdy jo a někdy ne. Dá se ta baterka nějak vyměnit? Jaká tam patří?

Výměna baterií v hypernově (zámečnictví) za 80kč se zárukou. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to funguje cca 2- 3 m od snímače , a v určitých místech , baterie jsem dal nový , přijímací kryt už jsem taky čistil cca před týdnem , za deště nebo když je auto mokrý , tak se tomu taky moc nechce ,byl jsem pokecat za servisákem do peugeotu , ten mi řek že odchází klíč , a kdybych si obědnal nový tak 2800kč , zkusím to vrazit kámošovi co ce vrtá v elektrice a uvidíme co mi na to řekne. Taky jsem tu někde na fóru čet že někdo vymenil diodu v klíčku a citlivost se citelně zlepšila ...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

mne to šlo tak na 2-3 m což mne štvalo,kouúpil jsem dálkáč a mám to i na 50 m se signalizací směrovek.sice ještě jeden ovladač ale pohodička

kolik tě to stálo jestli se můžu zeptat ? kdes ho pořídil v peugeotu ? jeden ovladač navíc u klíčů to by mě nevadilo a nervy by se taky uklidnily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Citros

Mám 106, 12/2000 a dosah dálky cca 7-5 metru bez namireni na auto. Baterky jsem jeste nemenil a nezáleží na tom jestli je na autě 10cm sněhu nebo je mokré, vzdálenost je skoro stále stejná.

No jo ty máš radio, my co máme infra dálku tak musíme mířit na auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: komisar

mne to šlo tak na 2-3 m což mne štvalo,kouúpil jsem dálkáč a mám to i na 50 m se signalizací směrovek.sice ještě jeden ovladač ale pohodička

kolik tě to stálo jestli se můžu zeptat ? kdes ho pořídil v peugeotu ? jeden ovladač navíc u klíčů to by mě nevadilo a nervy by se taky uklidnily :D

http://www.dstechnik.cz/produkty/?kid=02.02&qkk=941a1621ea8a6cd55739d36f195300dd

Možná bych doporučil http://www.levnealarmy.cz ;)

[upravil dne 20.8.06 Citros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...