Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je to za kontrolku ?


PolCZ

Recommended Posts

Původně zaslal: PolCZ

Jak tak vidim pekne se tohle tema rozjelo :o ,ta kontrolka je opravdu od parkovacek. Kdyz otocite packou jednou tak se rosviti

ta kterou jsem oznacil sipkou a kdyz otocite po druhe tak se roznou tlumena svetla + kontrolka pod ni.Treba ji tam vsichni nemate nebo o ni ani nevite tak jako jsem na ni prisel ja,z niceho nic zacla problikavat.Jinak celkem GOOD diskuze :potlesk

:papa

jinak, podle fontu na tvem budiku soudim, ze mas asi prvni verzi 306tky a ne tu, kterou mas v avataru zejo? (to je to ukradene HDI? :D ) me z teto diskuse vyplyva, ze novejsi verze 306tek kontrolku parkovacek nemaji ;)

Původně zaslal: Vertex

A teď mi řekněte, jestli je kontrolka parkovaček u Ochcávky 1,8 20 V turbo, protože tam nesvítí

jak moc nutne to potrebujes vedet? pokud moc nutne, proc si nezalozis vlastni vlakno nekde na shade klubu? :D;) peace dude :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Vertex

Nutně to vědět nepotřebuju, jen mě to zajímalo

Shade club :bojim:bojim:bojim

asi tam není:myslim

http://www.skodaoctavia.cz/Fotkyvelke2/octavia14.jpg

ja si teda zrovna myslim ze tam je - bude to ta v druhe rade odspoda, prostredni mezi predni a zadni mlhovkou, pod ni je pak kontrolka potkavacich svetel a dalkova svetla jsou az nahore pod budikama teploty vody a benzinu

Jinak diskuze o 44 reakcich kvuli tak nepodstatne kontrolce jako je kontrolka potkavacek, hmmm dobry :D

[upravil dne 23/8/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...