Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je to za kontrolku ?


PolCZ

Recommended Posts

Mno u meho vozitka nesvilila kontrolka obrysovych ani potkavacich svetel. Az kdyz jsme to rozebrali, tak jsme zjistili, ze nejaky sikovny clovek tam necim rypal a prorypal tri kontrolky najednou. Kamos to pospojoval a mam kontrolky! :mrk Puvodne mi vsichni namlouvali, ze je ten peugeot ani nema. :o Ale v manualu psali, ze jo. Hadala jsem se tak dlouho, az jsme je nasli. :D

[upravil dne 21/8/06 Vilenica]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vilenica

Mno u meho vozitka nesvilila kontrolka obrysovych ani potkavacich svetel. Az kdyz jsme to rozebrali, tak jsme zjistili, ze nejaky sikovny clovek tam necim rypal a prorypal tri kontrolky najednou. Kamos to pospojoval a mam kontrolky! :mrk Puvodne mi vsichni namlouvali, ze je ten peugeot ani nema. :o Ale v manualu psali, ze jo. Hadala jsem se tak dlouho, az jsme je nasli. :D

[upravil dne 21/8/06 Vilenica]

manual, ze ktereho cerpas, byl bud spatne prelozen, nebo falesny. kontrolka parkovacek v 306 neni. buhvi kde vzal PolCZ ten screenshot a ted tady dela diverzanta :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono Peugeoti obecne maji spousta veci predpripravenych a pak staci jen docvaknout kablik ci dodat zarovku a ejhle.. vse funguje.. to se tyka i kontrolek.. pokud clovek rozdela palubku tak zjisti ze je tam spousta veci ktere nemaji jen zarovku .. samozrejme nektere veci co jsou urcene pro naftu se nerozsviti u benzinu nicmene to tam je predtisteny :) Vcetne zminovane parkovacky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

manual, ze ktereho cerpas, byl bud spatne prelozen, nebo falesny. kontrolka parkovacek v 306 neni. buhvi kde vzal PolCZ ten screenshot a ted tady dela diverzanta :D;)

Clovece, mas pravdu. Sla jsem se podivat do toho manualu. Kontrolka potkavacich svetel tam je, ale v miste kde ja ted MAM:mrk kontrolku na parkovacky je jen temne a osklive misto.... :myslim

[upravil dne 21/8/06 Vilenica]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to prostě parkovačky, ale co mám svoje auti, tak jsem ji viděla jen jednou, už jsem si taky myslela, že ji tam ani nemám. Potvůrka tam je, ale nesvítí....:aut . A rozebírat raději nic nebudu, už bych to nikdy nedala dohromady :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Vdzyt si z Tebe delam Vertexiku p.del.. sry ;) Ale takovahle diskuse kvuli jedne kontrolce parkovacek me proste dostala no.. :mad::D

Já si říkám, vždyť ÁKáčko není takovej mentál:myslim:myslim a on si tu ze mě střílí. Prdelky si dělej z pastelíny :D:D:D:D

Ale jsem hodnej kluk, poradím i těm méně chápavým :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak vidim pekne se tohle tema rozjelo :o ,ta kontrolka je opravdu od parkovacek. Kdyz otocite packou jednou tak se rosviti

ta kterou jsem oznacil sipkou a kdyz otocite po druhe tak se roznou tlumena svetla + kontrolka pod ni.Treba ji tam vsichni nemate nebo o ni ani nevite tak jako jsem na ni prisel ja,z niceho nic zacla problikavat.Jinak celkem GOOD diskuze :potlesk

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...