Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

solenoid 2.1.TD 12 V


jma

Recommended Posts

Původně zaslal: Yantschi

Kua chlapi, klobuk dole pred vasimi vedomostami. Ucim sa kazdym dnom na tomto fore. Mne to este nerobi, ale mozno budem vediet poradit niekomu inemu. Diky.

Ani by Ti to robit nemelo, mas benzinovy agregát, toto se stava i dieslu (v převážné většiny u motoru 2.1TD. Motory 1.9TD jsou osazeny většinou čerpadlem Bosh....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Ani by Ti to robit nemelo, mas benzinovy agregát, toto se stava i dieslu (v převážné většiny u motoru 2.1TD. Motory 1.9TD jsou osazeny většinou čerpadlem Bosh....:papa

Hlavně motory 1.9TD (ať už s čerpadlem Bosch nebo Lucas) nemají solenoidy ;) 1.9TD je čistá mechanika, kdežto 2.1TD je s elektronicky řízeným čerpadlem s vlastní ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Mno já nemám tento problém,ale měnil jsem čerpadlo Lucas Epis z právě 2.1TD za mechanickýho Bosche, a jsem plně spokojenej ! Jezdí o jeden a půl litru na 100 km méně a elektoniku už nechci vidět ! Mě to hlásilo vadný senzor vačkového hřídele,a za jiné čerpadlo Lucas jsem dal 17 000 kč a v něm byl špatný rotor vačkového hřídele,tak jsem ho vrátil a koupil za 5 000 kč mechaniku Bosch z Citroenu XM stejného obsahu a celé i s předěláním mě to stálo další 4 000 kč takže za 9000 kč mám mechaniku a jsem plně spokojen,a mám to takto předělenané od letošního Března !

Jinak čerpadlo mám doma,je plně funkční ale s tím špatným senzorem,pokud máte někdo zájem za 2000 kč ho nechám i s původníma vstřikama ! Mám tam komplet Bosch !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Hele chlapy pokud máte někdo o ty solenoidy zájem tak je klidně pošlu !! Mám doma Lucase a je mi na prd,pokud to někdo chcete na náhradní díly,tak mi písnite vykuchnu je a pošlu ! Měly by být v pořádku,mě tam odešel vevnitř senzor

vačky,takže to by s tím bejt nějak spojený nemělo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

zatial je to super ,ale kým som nato prišiel tak som kupil vrchný až potom som rozobral ten starý a zistoval prečo to tečie,bočný som rozobral ,ten mi tiekol tiež,Cena jedného je 181,52 EUR a cena druhého je 164,80 EUR :bacha:bacha:bacha dal som to aj sem http://www.peugeot-klub.sk/node/119:papa:papa:papa

[upravil dne 18/2/10 robo 406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...