Sign in to follow this  
Followers 0
LukasLysicky

206 problém s klimatizací

6 posts in this topic

Prosím o radu nebo pomoc.

Mám Peugeot 206, r.v. 2002. Když zapnu klimatizaci, po celou dobu, kdy běží, je slyšet nepříjemné syčení (v autor. servisu mi bylo řečeno, že je vše v pořádku, jde prý o přepouštěcí ventil v systému???) Zarazilo mě, že museli doplnit chladivo (Doufám, že není okruh děravý) Druhý problém mám také s klimatizací, při zapnutí se ozývá z motorového prostoru vrčení, které se zvyšuje a snižuje podle otáček motoru (ložisko u kompresoru??)

Lukáš

Mám teď doma 206 rok 1998 a nic tam při zapnuté klimatizaci nesyčí a ani nevrčí a chladí to jak hrom.

Mám 406 a moc mi nechladí, skoro vubec. A navíc, když zapnu klimu, tak se na palubce rozbliká STOP. Tušíte co s tím?:(:(:(

Původně zaslal: LukasLysicky

Prosím o radu nebo pomoc.

Mám Peugeot 206, r.v. 2002. Když zapnu klimatizaci, po celou dobu, kdy běží, je slyšet nepříjemné syčení (v autor. servisu mi bylo řečeno, že je vše v pořádku, jde prý o přepouštěcí ventil v systému???) Zarazilo mě, že museli doplnit chladivo (Doufám, že není okruh děravý) Druhý problém mám také s klimatizací, při zapnutí se ozývá z motorového prostoru vrčení, které se zvyšuje a snižuje podle otáček motoru (ložisko u kompresoru??)

Lukáš

Syceni: prepousteci ventil normalne nesyci, mas malo tlaku chladiva..resp. mnozstvi chladiva v systemu - bezne se to takhle projevuje

Mam 206, rv. 00 a taky mi sici. Hlavne kdyz ji vypnu,ale jinak chladi v poho, je to des :nevim. No mozna zkusim az budou prachy si doplnit plyn.

Jestli můžu poradit, byl jsem v servisu Auto Vašenda v Praze, klimu zkoukli, doplnili plyn a nic z klimy nesyčí a nevrčí, takže :super Měl jsem strach, že je někde díra, což se naštěstí nepotvrdilo.