Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak tuningujem naše miláčky


Guest MMMMM

Recommended Posts

Kdybych měl garáž atrochu víc času, tak se s chutí pustím i do nějakejch viditelnějších úprav. Nejsem člověk, kterej auto odveze někam do tunerský dílny, řekne co chce a aniž by přiložil ruku k dílu odjede s udělaným autem. Je to přesně o tom co praví Cabrio. Musí v tom bejt kus duše a to vlastní. Opravdu obdivuju lidi, co vlastní auto udělaj úplně sami a dílo se jim povede. To M&M Se 406 zkušenosti nemám, ale nijak moc se to od 405 lišit nebude. Tedy pr*ačka od začátku do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper bylo to dlouhy cteni ale stalo za to!!! Jeste jsem se tak dlouho nenatlemil a smutny je to ze s nim musim plne souhlasit je to vlastne rozepsane to co ja jsem psal o par radku vys:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měli všichni tuneři podobnej rozum, jako autor článku, tak by se člověk nemusel v křečích pozastavovat nad některejma pojízdnejma výtvorama a na silnicích by se dejchalo podstatně volněji. Moc hezky napsaný. Dal bych to jako základ do tunerský školy. Naštestí se tam nezmiňuje o přístrjovce....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mi nejak lichotíš čéče Cabrio. Pravda, pár nálepek mám na kárce taky, ale není to žádná sérovka z Makra, ale nechal sem si je vyplotrovat a jsou spíš nenápadný. Jinak za vkusnej tuning považuju i tvoje ufouny. Je to výbornej nápad. Nemusíš vysvětlovat stopařům, proč je nemůžeš vzít a kdyby to nedejbůh do tebe někdo poslal, tak na ně můžeš pobírat nemocenskou :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to moc vtipný nepřišlo autor asi nepočítá s těma lidma co nemaj na auto za meloun a oplastování od super firmy za sto litrů podle mně je to o tom že se lidi rádi odlišujou podle toho mudrce by mohli dělat auta dokonce v jedné barvě aby se někdo náhodou nelišil od ostatních určitě má pravdu v tom že se ma začít od technického stavu vozu ale jinak s ním nesouhlasim a mám dojem že by asi hodně aut z clubu u něho neprošlo članek je takové blabla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stefane:chapu ze lidi na to nemaj penize aby delali tuning za sta tisice, tak at ho delaj decentni a koupej treb nejake kridylko a ne jednu nalepku vedle druhy a placnu tam co kde najdu ono to potom je nebezpecny pro ty okolo kdyz mu to treba v 60Km/h ulitne to at se na to radsi vyprdne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabrio špatně mužeš namontovat i křídlo za desítku je to i o šikovnosti jen sem chtěl říct že s autorem članku nemůžu plně souhlasit nic víc je to na každým co si na auto dá viz článek myslim fotky Voštíkovi se zadek té 205 nelibí a tomu co to dělal asi jo každému se hold líbí něco jiného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zásadě proti stpařům nemám ani nic, ale nesnášim stopaře u benzínek, co ti pomalu sami vlezou do auta s pak se teprv začnou ptát kam jedeš a sou neodbytný. Když chci někoho vzít, tak ze svobodný vůle. Natankuj parkrát u OMW za Prahou směr na Teplice a uvidíš o čem mluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...