Sign in to follow this  
Followers 0
tiigr

autorádio - montáž

9 posts in this topic

Mám 406 s orig. autoradiem. Je to ale stary, dnes už historický přehrávač. CHci tam dát klasický CD mp3. Jenže ten orig je kus panelu. Když ho vyndám, dělá se nějaká redukce? Kde ji vezmu? A maj francouzi pro připojení kabelu klasický euro kostky? Nebo se to bude muset celý přeletovat?

měl by tam bejt klasickej ISO konektor(ta kostka jak píšeš)tak ho zkus vyndat to rádio a koukni jak to pod nim vypada a uvidíš jestli tam pude klasický rádio.mám P306 a taky sem origo radio vykuchal a dal klasiku.

Původně zaslal: tiigr

Mám 406 s orig. autoradiem. Je to ale stary, dnes už historický přehrávač. CHci tam dát klasický CD mp3. Jenže ten orig je kus panelu. Když ho vyndám, dělá se nějaká redukce? Kde ji vezmu? A maj francouzi pro připojení kabelu klasický euro kostky? Nebo se to bude muset celý přeletovat?

No ten \"kus panelu\" se dá sehnat - stojí to pár kaček (ještě aby ne, když je to kousek plastu). ;)

Seženeš třeba na http://www.autodoplnky.cz/

A vypadá asi tak: 372178m.jpg

neni nad originalni radio... vsechny radia tam vypadaj jak pest na oku :-( me to stare radio taky nevyhovovalo, tak jsem koupil redukci a pripojil jsem mp3 prehravac pres kazetu ( redukce )... hraje to dobre a jsem spokojeny a ten skvely design palubky jsem neporusil...

Původně zaslal: tiigr

ouuu, na teto adrese není o panelu ani zmínka, nějaké jiné doporučení, kde sehnat?

Třeba je to tím, že nejde o panel, ale o rámeček - což tě zjevně nenapadlo. Stejně jako to, že když sem ten odkaz dávám, tak že jsem to na něm asi našel.

http://www.autodoplnky.cz/index.php?typ=DMA&showid=5169&idzbozi=255330