Sign in to follow this  
Followers 0
tiigr

406 hdi žhavení

17 posts in this topic

koupil jsem starší hdi-čko a trochu mě zaráží, že nikde nemám kontrolku žhavení. Je někde chyba, nebo je to u tohoto typu jinak?

Mal som starsie hdi-cko - 406, kontrolka tam bola, len v teplych letnych mesiacoch svieti tak kratko, ze si to ani nevsimnes, alebo nezasvieti vobec. Prip ze by bola odpalena ? Len neviem ci je tam ziarovka alebo led dioda, pozriem sa doma.

HDi do +5 C nežhaví. Do -5 C 1 sec ,což lze zaregistrovat. Při nižší teplotě pár vteřin. Proti dieselům, TU/XU je to zlomek.

tiez som mal podobne obavy, ale kupoval som auto v lete, takze nezhavilo. Az ked sa ochladilo na 15-20 stupnov, tak kontrolka na 0,5-1 sek. blikla. (2,0HDi)

Ked ti to startuje normalne tak pockaj do jesene a uvidis ci ti \"blikne\"

aj kamaratovi to presne robi ze mu vobec nerozvecuje tu kotrolku na zhavanie zevraj HDI oporti mojmu TD nezhavia ked nepotrebuju... len ja sa chcem opitat ci by sa dali taketo rychlo zhavice namontovat aj do 2.1 TD??????????? :myslim

Původně zaslal: maro

Asi nie.To neni RYCHLO ZHAVICMI , ale konstrukciou motora.

no podla mna to nebude len tou konstrukciou lebo zhavice ti nenazhavy motor tym ze je inac zhotoveny ale tym ja neviem trebars ze ide cez ne vacssi prud alebo su zlozene mozno z ineho materialu ktory sa rychlejsie rozhavy...ale neviem mozno len tak trepem :myslim neskusal to uz niekto menit???

nezkoušel, ale rychlo žhavicí svíčky se prodávaj, ale jsou dost drahý. Nikoho neznám, kdo by je měl, tak nevím, jak moc rychle to funguje.

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: tiigr

nezkoušel, ale rychlo žhavicí svíčky se prodávaj, ale jsou dost drahý. Nikoho neznám, kdo by je měl, tak nevím, jak moc rychle to funguje.

měl jsem něco na Laguně stála jedna 700kč jestli-to byly ony při - 25 startoval jsem během chvilky napoprvé,ale to je zž dávno před 3-4roky

ok chlapi diky taketo nieco som potreboval vediet aby som desi nevyzeral ako daky lol :D skusim zbehnut do obchodu a opitat sa na to...

mozno predavaju aj dake nahrady do TD-ciek rychle a kratke alebo sa tam mozno zmestia aj tie dlhe??? :myslim

Mne Partner 2,0 HDi žhaví len, keď te teplota vonku menej ako 12°C a auto stojí vonku min. 10h.

No kedze Hdi nezhavi pri teplote vacsej ako 12 stupnov vobec, asi to nebude nejakymi RYCHLOZHAVICMI.

Mozno ze su nejake rychlozhavice {mozu mat skutocne vacsi prikon} ale na uroven priamovstrekoveho dizla sa zo starym,komorkovym v tomto {a ani v inych}parametry nedostanes.