Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velký problém s 307 1,4


Minooo

Recommended Posts

Zdravím chlapi, ja mám takýto obrovský problém s autom, za bežnej premávky po vymagnutí spojky auto zhasne. Myslím že to je všetko spojené s tým že nám kolíšu otáčky, na STK sme mali vysoké oxidy a včera auto horko ťažko naštartovalo. Čo to môže byť, nemali ste vy takéto problémi??????:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A, tak to jsem taky mimo mísu. Ale to, že v servisu řeknou, že auto je OK a ono není, je \"vol\'aaké čudné\". Asi bych to udělal naopak, než jsem napsal. Vzal doklad z měření z STK a v servisu bych to reklamoval. Jinak nevím. Asi jiný servis, neboco.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: caco

Martinsk to nepochopil. Minooo nenapisal že sa mu v tom rypali na STK.

To Minooo: skús iný servis, alebo viac servisov.

chlape bol som v troch a nič v jednom mi vymenili že to alternátor bol sice zlý, a povedali že to preto ale po týždni to robilo zas! V druhom mi vymenil sviečky lebo povedal že tieto sú na hovno pri tom tam boli mesiac, tak auto zas išlo týžden a zas to začalo, tak mi potom povedal že to môže robiť spetná klapka ale to je blbosť jak ... . 4iže v servisoch to bolo aj značkových aj nie a furt nič :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi na to STK sa vyserte mne to auto robilo už predtým tam som zistil len tie oxidy!!! Ono to bolo nejak tak že nám kolísali otáčky, tak dali merať oxidy, a aj on povedal že si máme dať skontrolovať lambdu!!!! ono to bolo nejak tak ja som tam nebol lebo som si myslel že tatko tam nebude mať problémi ale ... Od vtedy som ho nikam do žiadneho servisu bezo mna nepustil alebo som tam išiel sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

len škoda že sme menili 307 za 307 ale čo už a navyše najskor to mala byť 1,6 benzím a kvalitná výbava a je z toho 1,6 HDi a chabšia výbava ale zas brutal zlava no aj tak ma serie tá 1,6 boli by elektróny, celé auto v laku a kožený volant no neni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...