Sign in to follow this  
Followers 0
Minooo

Velký problém s 307 1,4

16 posts in this topic

Zdravím chlapi, ja mám takýto obrovský problém s autom, za bežnej premávky po vymagnutí spojky auto zhasne. Myslím že to je všetko spojené s tým že nám kolíšu otáčky, na STK sme mali vysoké oxidy a včera auto horko ťažko naštartovalo. Čo to môže byť, nemali ste vy takéto problémi??????:roll:roll

Ja,ja, do servisu a na diagnostiku, nechat seřídit oxidy, otáčky a s účtem a popisem závad bych přišel na STK, aby mi to zaplatili, že po jejich zásahu a \"seřízení\" se s tím nedá jezdit.

no preto sem píšem lebo v servise na ko*ot došli!!!!!!!!!!!! tam mi povedali že auto je v 100%poriadku!!!!!!!!!!! a práve na STK som sa dozvedel o tých oxidoch ono to totiž robilo pred STK. Tak myslíte že to je tá lambda?

Veď auto má trojcestný katalyzátor, tak načo sa tam na STK vôbec do toho rýpali. STK je banda nevzdelancov ... :bojim

Martinsk to nepochopil. Minooo nenapisal že sa mu v tom rypali na STK.

To Minooo: skús iný servis, alebo viac servisov.

A, tak to jsem taky mimo mísu. Ale to, že v servisu řeknou, že auto je OK a ono není, je \"vol\'aaké čudné\". Asi bych to udělal naopak, než jsem napsal. Vzal doklad z měření z STK a v servisu bych to reklamoval. Jinak nevím. Asi jiný servis, neboco.:roll

Původně zaslal: caco

Martinsk to nepochopil. Minooo nenapisal že sa mu v tom rypali na STK.

To Minooo: skús iný servis, alebo viac servisov.

chlape bol som v troch a nič v jednom mi vymenili že to alternátor bol sice zlý, a povedali že to preto ale po týždni to robilo zas! V druhom mi vymenil sviečky lebo povedal že tieto sú na hovno pri tom tam boli mesiac, tak auto zas išlo týžden a zas to začalo, tak mi potom povedal že to môže robiť spetná klapka ale to je blbosť jak ... . 4iže v servisoch to bolo aj značkových aj nie a furt nič :(

Chlapi na to STK sa vyserte mne to auto robilo už predtým tam som zistil len tie oxidy!!! Ono to bolo nejak tak že nám kolísali otáčky, tak dali merať oxidy, a aj on povedal že si máme dať skontrolovať lambdu!!!! ono to bolo nejak tak ja som tam nebol lebo som si myslel že tatko tam nebude mať problémi ale ... Od vtedy som ho nikam do žiadneho servisu bezo mna nepustil alebo som tam išiel sám

Nechaj si skontrolovať vstrekovače a čas a dávku vstreku. Oxidy vznikajú, keď je chudobná zmes. Môže to byť aj tou lambdasondou.

ja to furt hovorím do potoka s týýýýýýýýýýýýým!!!!!! cez týždeň idem ešte jedného týpka skúsiť a potom keď to furt bude robiť nech si ma to auto neželá

problém vyriešený berie sa nová 307 len troška ma mrzí motor 1,6 Hdi 90k nuž čo už keď ma nepočúvajú:myslim:aut

len škoda že sme menili 307 za 307 ale čo už a navyše najskor to mala byť 1,6 benzím a kvalitná výbava a je z toho 1,6 HDi a chabšia výbava ale zas brutal zlava no aj tak ma serie tá 1,6 boli by elektróny, celé auto v laku a kožený volant no neni :(