Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nehrajici vyskovy reproduktor


chechet

Recommended Posts

hello.

zda se, ze z niceho nic mne prestal hrat vyskovy reproduktor umisteny v trojuhelniku leveho zrcatka.

dnes jsem vyskacek spolu se spodnim basakem vybral, zkontroloval kontakty, ale vsechno se zda byt v poradku. reproduktory jsou ze sady Clarion Custom fit a nechce se mi verit, ze by repracek jen tak \"odesel\"...

jedine co me zarazilo, byl ponekud zmacknuty kablik vedouci od vyhybky na basaku k vyskaci. na jednom miste na nej tlacil plast tvorici luzko basaku a kablik je z toho celej placatej. neni ale nikterak preruseny, zlomeny a ani buzirka neni porusena. je mozne, aby byla pricina nefunkcnosti vyskace prave v zplacateni jeho kabliku??? :o:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

zkus ten kablík proměřit jestli vede proud a jestli není zkratovanej....

i vejškače se dají spálit :bojim

hmmm, pry se daji odpalit extremne ostrym zvukem jako napr. prasknuti. ale nevim kde by muj repracek k takovemu zvuku prisel... toz zkusim pomerit a budu doufat, ze to neukaze nekonecno ... :bojim

[upravil dne 18/8/2006 chechet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maro

Moze byt preruseny,ale pozor - moze byt aj zoskratovany.A pravdepodobnejsie ked je zmacknuty je,ze je skratnuty.

zoskratovany asi ten vyskac ze? nebo ten kablik? asi se ptam na blbost, ale v elektrikarine jsem slabej, tak chci mit jasno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus, ja by som najskôr odpojil prívodné káble ku repráku a odmeral wotmetrom odpor cievky repráka. Ak nemas na voltmetri merač ohmov - odporu, potom doveď tam iným káblom signál z rádia nejakou dvojlinkou, rádio nechaj hrať jemne potichu, nie nejaký silný signál! Ak nebude hrať reprák tak je potom už v háji, teda odpálený.

Tretí spôsob je vybrať ho a zapojiť do iného auta, logické nie? Tak sa maj dufam, že pochodíš dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...