Sign in to follow this  
Followers 0
chechet

nehrajici vyskovy reproduktor

12 posts in this topic

hello.

zda se, ze z niceho nic mne prestal hrat vyskovy reproduktor umisteny v trojuhelniku leveho zrcatka.

dnes jsem vyskacek spolu se spodnim basakem vybral, zkontroloval kontakty, ale vsechno se zda byt v poradku. reproduktory jsou ze sady Clarion Custom fit a nechce se mi verit, ze by repracek jen tak \"odesel\"...

jedine co me zarazilo, byl ponekud zmacknuty kablik vedouci od vyhybky na basaku k vyskaci. na jednom miste na nej tlacil plast tvorici luzko basaku a kablik je z toho celej placatej. neni ale nikterak preruseny, zlomeny a ani buzirka neni porusena. je mozne, aby byla pricina nefunkcnosti vyskace prave v zplacateni jeho kabliku??? :o:myslim

pokud si proměřil kabliky od rádia k výškáči a jsou ok , tak ti učo odešel výškáč , spáclý káblík by na to nemá vliv :(

zkus ten kablík proměřit jestli vede proud a jestli není zkratovanej....

i vejškače se dají spálit :bojim

Původně zaslal: mk405

zkus ten kablík proměřit jestli vede proud a jestli není zkratovanej....

i vejškače se dají spálit :bojim

hmmm, pry se daji odpalit extremne ostrym zvukem jako napr. prasknuti. ale nevim kde by muj repracek k takovemu zvuku prisel... toz zkusim pomerit a budu doufat, ze to neukaze nekonecno ... :bojim

[upravil dne 18/8/2006 chechet]

Moze byt preruseny,ale pozor - moze byt aj zoskratovany.A pravdepodobnejsie ked je zmacknuty je,ze je skratnuty.

Původně zaslal: maro

Moze byt preruseny,ale pozor - moze byt aj zoskratovany.A pravdepodobnejsie ked je zmacknuty je,ze je skratnuty.

zoskratovany asi ten vyskac ze? nebo ten kablik? asi se ptam na blbost, ale v elektrikarine jsem slabej, tak chci mit jasno :)

Kablik ma dve zili a tie mozu byt zoskratovane doseba. Skus este ohmetrom zmerat priamo na kontaktoch vyskaca ci ma odpor.Mal by mat okolo 4 ohmy.

jj, obojí jak kabel mezi žílama tak výškáč tech cca 4ohm

jestli tam dávali stejny jako do 406tek, tak je dost možné že ti odešel, mě už odešli čtyři:(

Servus, ja by som najskôr odpojil prívodné káble ku repráku a odmeral wotmetrom odpor cievky repráka. Ak nemas na voltmetri merač ohmov - odporu, potom doveď tam iným káblom signál z rádia nejakou dvojlinkou, rádio nechaj hrať jemne potichu, nie nejaký silný signál! Ak nebude hrať reprák tak je potom už v háji, teda odpálený.

Tretí spôsob je vybrať ho a zapojiť do iného auta, logické nie? Tak sa maj dufam, že pochodíš dobre.

vyskac v prdeli :(

pricina: neni kontakt. repracek se totiz na kablik napojuje dratkem tlustym asi jako vlas. a dratek/vlas se nekam ztratil. fakt bozi kvalita.

Původně zaslal: jp

jestli tam dávali stejny jako do 406tek, tak je dost možné že ti odešel, mě už odešli čtyři:(

a co s tym robis?