Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přehříváni rádia


Medion

Recommended Posts

Zdravim,potřebuju poradit:myslim co udělat proto aby se mi nepřehřívalo autoradio SONY cdx f7750 v autě P306 rv 2000.ventilátor se za rádio nevejde:grr.asi tak po 0,5 hod.je tak ohřáté že začne přeskakovat CD a když ho vyndám tak pomalu teče.předem díky za rady

post-0-14109594760998_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem vyndal radio no a hned sem si spálil pracky:grr asi má mizerný chlazení,co s tim?a že bych mu dával naprdel co se týče hlasitosti to nee,mám hlasitost max.na polovičku pač kdybych to dal víc tak mě utečou repráky z auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozes mat skrat na niektorych kabloch ku repro.Skrat moze byt aj len voci kostre, potom repraky hraju, ale koncovy zosilovac radia je zatazovany jednosmernym prudom a dost vela sa hreje,az sa prehreje... Skus pojednom odpajat kable k repro - ale odpajaj ich uz pri radiu.Skus popocuvat,ci niektory reproduktor nehra slabsie.Alebo odpoj konektor od radia,a merakom premeraj ci neni skrat hociktoreho kabla ku kostre,tam musi byt odpor nekonecny, alebo dvoch voci sebe - tam musis namerat minimalne 4 ohmy.Ak na nic neprides,skus odpojit konektor reproduktorov, a nechat hrat radio bez reprakov,vyskusat ci sa aj tak hreje.Ak ano tak je vadny koncak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by nějaký spešl rádio s vypalovačkou jak říká tiborteam ;):D ? Ale nápad to vytáhnout a odskoušet mimo auto ,není vubec špatný :super když to bude ok , tak se asi budou někde dotýkat káblíky . Ale podle mě to vypadá na rádio jak už jsem psal

[upravil dne 19/8/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul K tomuhle tématu moc nepovim, protože nejsem nějakej auto-hifimaister, ale jedno vim, že oproti např Blaupunktu má Sony dost mizerný chlazení. Měl jsem rádio Blaupunkt zapojené stejně, jako mám teď Sony a sony se mi po cca 3 hodinách hřeje jako sviňa...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nevim teda jak to mas v 306 ale me do 206 by se veslo na to radio pridelat navic pasivni chladic. Staci mit trochu sikovne ruce a mas to :-). Co ja mam origos radio tak kdyz ho vyndam tak je taky strasne horky a to mam jen na kazety, proste to podcenuji. Hlavne take zalezi jak moc hrajes nahlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...