Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dnes amatérské sprinty


M.a.R.i

Recommended Posts

Původně zaslal: Pata

skoda, ze to mam tak daleko... rad bych porovnal sily feliny s moji 55kw beruskou :myslim:myslim:myslim ja zatapim 100k bmw, ktere jsou zase o poznani tezsi... :myslim

Na druhým srazu nás bylo 12, ke konci tam přijeli kluci na čtyřkolkách a kroskách a dělaly psí kusy,tak se to celkem povedlo. Tady jsou kdyžtak nějaký videa a fotky

email: soubory.soubory@seznam.cz

heslo: hovno

ale pokud to máš daleko,tak to nemá cenu. Najdi nějaký volný prostor a uspořádej taky něco :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Sem omylem narazil na tohle téma cca po 6 měsících a nestačím se divit. Teď se směju,že padám, ze židle,ale dřív mě to dost štvalo, hlavně reakce Vectora, ten mě tenkrát dost vytočil. Jak to tak čtu,tak sem to všechno nějak špatně vyformuloval a vylezlo z toho něco úplně jinýho než sem chtěl. Nikdy sem nebyl na žádným tuning srazu ani na sprintech, pokud nepočítám sprinty s motorkama. Měl sem zhruba 2měsíce moje SRI, a v tý době mi to přišlo, celkem svižný auto, potom přijel kámoš s Volvem 480 a nestačil sem valit oči. Spoustu aut si dával k večeři. Takže když sem věděl jaké bude osazenstvo sprintů,tak sem předpokládal s tím,že Volvo bude suveréně první a felda se bude krčit mezi posledními. Pak sem byl dost v šoku,když vyhrála felda. Tak sem ji tu asi přechválil,ale vectorova reakce se mi zdála taky dost přehnaná, hlavně jak nás označil za lamy vlastnící šroty. Ale s postupem času to beru jako kravinu. O tom,že porazila moje SRI nemá cenu diskutovat (krokovej motor, svíčky, kabely v loji), to už sem tu zmínil,ale,že porazila Volvo, mě dost překvapilo. Vždycky sem si myslel,že i ty 1,6 budou šíleně líný, ale zrychlení za 10s je hodně pěkný. Sice má 55kW,ale zase hodně krátký kvalty a velkej krouťák. V nejbližší době budem zase pořádat sprinty, v pořádí 3. , tak zkusím natočit video zrychlení Feldy a dám to sem, aby bylo vidět,že si nevymejšlím.

Jinak bych se chtěl omluvit všem,kterých sem se dotknul.

Sorry, ale mě prostě dostaly ty pohádky pro děti. doufám, že už máš své SRi v lepším stavu. Není to žádná raketa, ale jede to slušně.Zkus napsat za dalšího půl roku, nebo možná když budeš na nějakym Peugeotim srazu, kde budou po dlouhý době zas sprinty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tím tedy vůbec jistej nejsem - je to organizačně příliš složité a hlavně nebezpečné. Umím si to představit snad jedině na uzavřeném okruhu, ale v našich podmínkách srazu opravdu NE!!! (nemusí se nic stát, ale kdyby se, nedej bože stalo a někdo někoho sestřelil, pak vina částečně padá i na organizátora a SORRY, ale v jeho kůži bych opravdu být nechtěl. Pokud si sprinty udělá někdo jen tak sám na vlastní triko, ať si je dělá (zodpovědnost si pak určitě též vyřeší sám), ale pod hlavičkou klubového srazu asi opravdu velice těžko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já si tím tedy vůbec jistej nejsem - je to organizačně příliš složité a hlavně nebezpečné. Umím si to představit snad jedině na uzavřeném okruhu, ale v našich podmínkách srazu opravdu NE!!! (nemusí se nic stát, ale kdyby se, nedej bože stalo a někdo někoho sestřelil, pak vina částečně padá i na organizátora a SORRY, ale v jeho kůži bych opravdu být nechtěl. Pokud si sprinty udělá někdo jen tak sám na vlastní triko, ať si je dělá (zodpovědnost si pak určitě též vyřeší sám), ale pod hlavičkou klubového srazu asi opravdu velice těžko.

Nepanikař Medvěde, když to bude na letišti a nepřitáhnou nějaký magoři, jak se to jednou stalo, není to problém.

jednou to myslím proběhlo velice bezpečně a jednou v Plzni sice téměř bez organizace, ale taky celkem slušně. (až na ty kamínky na trati) Jasně, že to he vhodné prostředí, ale jinak to není o nic horší a složitější zajistit, než třeba slalom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sprinty jsou hlavně o mentalitě, jak zmínil vector, aby tam nepřijeli nějaký hovádka,kteří se budou chtít za každou cenu předvést.

U nás je to v pohodě, je jenom jedna přístupová cesta k letišti,tak tam se vždy někdo postaví autem a hlídá,aby někdo nevjel na trať,ale zase je letiště docela krátky,cca 700m a je nepatrně do kopečka, ale na menší srazy se sprintama to stačí. Co jsem zjistil,tak jde i oficiálně pronajmout od nedaleké obce za 500Kč / den.

Minule se to fakt povedlo, přijelo nás dostatek, pokecali sme, okoukli auta, vyposlechli plány do budoucna, párkrát sme si zajeli sprintík, pak tam lítali čtyřkolky a krosky vzduchem :mrk, přijeli tam blázni na zálezích a nakonec místní se Š130,který jí tak roztancoval,že lítala metr vysoko,ale to už sem měl docela strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: AKCZ

Ses si jistej Vectore ze chces sraz se sprintem? :roker

:bojim

neco s tim vyvedu, takhle si na mě kdejaká dvoulitrová 167, nebo kolika koňová uchcípaná stříkačka vytahuje. :grr ale jo, ten zátah je moc krásnej.

Krasne si to napsal hehehe jinak jistota je 120kW ... kone jsou pak podle toho kdo to jak zaokrouhli ;)

Btw. uz se tesim pres 3 roky ze s tim neco vyvedes a porad nic :D

PS: Ovsem nezapomenu na nas prvni sprint tenkrat tusim na Rozkosi byl sraz? Kdy sme oba moc dobre vedeli ve finale jak to musi skoncit a oba sme si dali naprosto vlaznej startik protoze proc to trapit ze hahaha

Pekne v rade za sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no, ctu to tady, a spominam, jak sem se svym 405 GRi natrhnul prdel panovi s fel 1,6 mpi, pak spominam, jak sem se svym 405 GRi natrh prdel panovi s mazdou 323, asi nezbyva, nez vzit kameru, a natocit rozjezd :) zapnu na tom cas, aby to bylo videt, ackoli nedke sem videl 405 GRi s benzinovym motorkem, a bylo tam 160 km/h za 20 sec, 100 za 8 nebo kolik skusim najit, bylo to nekde na guglu...

bingo:

Snad jeste dodam, ze s moji 40peginkou mam maximalku cca 217 km/h, 100 tam je na trojku, behem chvilky, nikdy sem to nepocital, ale udelam to :) Jediny na co nemam, je 406 2.0 16V my pritelky :) No a samozrejme auta vyrobena po Y2K s dvojitym turbem, jako npr mitsub evo9 s 2.0 double turbo atp ...

[upravil dne 17/4/07 Berkoff]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste bych snad dodal, ze ackoli mam diky predchozimu majiteli spravovanej predni blatnik, auto je bez koroze, jiz od roku 1989 :)

Ja vim ze sem hroznej machr, ale sem proste hrdej na svyho pazouta, protoze nerezati, jede jak drak, a stal i s novym letnim obutim 30 tis pred rokem a pul ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Berkoff:

Já se zase od koupě trápím s tím,že mi to pořádně nejede. Jediný co se v motoru zatím dělo byla výměna krokovýho motoru,vzducháče,oleje + spravení prdlý hadice mezi vzducháčem a váhou vzduchu. Příští týden se budou dělat,rozvody,vodní pumpa,svíčky, pro jistotu nechám vyměnit i kabely ke svíčkám a snad už to bude o něco lepší.

Kolik máš najeto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...