Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Objednávání orig. dílů po netu


rOMIK306xrd

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

Koukal jsem je to nějaká rozbočka za 70+DPH Dá se poslat všelico, ale pak aby to nevyšlo daleko dráž.

Dráž, na tom zase tolik nesejde. I kdyby mě to mělo stát ve finále 200Kč, tak je to pro mě výhodnější. Protože, teď když trávím cca průměrně 10 hodin denně v práci, tak bych to bral. Jelikož jinak bych musel vypadnout z práce, dejme tomu kolem 13:00, nejbližší Peugeot je minimálně hodina cesty tam i zpět + 30 min nějaká ta rezerva. To znamená, že bych se vrátil tak nejdříve ve 14:30 a pak bych musel tvrdnout v práci +- do 19:00 až 20:00. A než si takhle rozházet den, tak si radši připlatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

to ti věřím,ale co se dá dělat pokud se něco posere tak není jiná věc,jedině si tam zavolat zda-li by byli ochotni:myslimale to záleží na každém jaký má přístup

No právě jsem si podal dotaz na stránkách www.peugeot.cz, tak si počkám, co mi odpoví... Nijak extra na to nespěchám, ale zase bez toho nechci jezdit zbytečně dlouho. Je to rozbočka na hadici, co vede od vývěvy. Jedna hadice vede dál do posilovače a druhá vede do něčeho, co bych z angličtiny volně přeložil jako: \"recyklátor paliva\". No a ta část vedoucí právě do tohoto \"recyklátoru\" se mi ulomila. Mechanik mi říkal, že to nic není, jenom, že mi teď budou rychleji padat otáčky a že to bude asi i o něco více papat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, tak tohle mi odpověděli z Peugeotu:

Litujeme, ale musíme Vám sdělit, že náhradní díly a příslušenství k vozům Peugeot lze objednávat pouze přes autorizované prodejce náhradních dílů sítě Peugeot. Způsob dodání jednotlivých náhradních dílů záleží na individuální dohodě s prodejcem. Seznam koncesionářů a obchodních zástupců sítě Peugeot v České republice Vám zasíláme v příloze.

Nuže asi obvolám pár prodejců, nebo si udělám volno v práci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co napsat nekomu na papirek objednaci kod toho bazmeku a poslat ho do peugeotu at to koupi ? Tra nakyho kamose co bude mit cestu zrovna do mesta kde je peugeot, nebo pritelkyni/manzelku az pojede na nakup ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bud, anebo zajit do jakekoliv slusne prodejny ND a rict jim, at to dotlaci, ze pro to nemas cas zajet. Ja takhle objednaval civky a v pohoide, protoze se nedeljai v zadne replice, tak je objednali z PEU. Myslim, ze kdyz prijdes a rekne, ze to chces od PEU objednat, tak ti to udelaji a vetsinou do 2 dnu se muzes stavit. Nevim jak jde, ale v zapadakove jmenem Roznov to funguje spis i do 2. dne, vcetne soboty...

BTW: pokud se nepletu, tak Kozlovice jsou asi tak 15 minut cesty od fFrydku ne? NEbo jsou to jine Kozlovitze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud jsou to ty 15 minut od Frýdku,tak odtamtud je to 15 minut do Autosalon Svoboda u Frýdlantu - koncesionář a prodejce PEU.

P.S.nazvat město s takovou tradicí výroby (Tesla,Loana) a jedinečným Valašským muzeem,prvním můstkem s umělou hmotou(Raška),dříve i jedinečnými motorkovými závody Valašské kotáry,automotoklubem,největším \"krytým\" fotbalovým a atletickým hřištěm(Daněk) na světě - teda když na jeho místě postavili linku na výrobu barevné,nyní již zkrachovalé,obrazovky;tenisové kurty (Hingisová),jedinečná zemědělská a elektrotechnická průmyslovka,gymnásium,svého času nejmodernější pošta --stát se na tohle město vykašlal (radši vyhodil peníze na výrobu Hranické obrazovky)......a teď máme být zapadákovem?Já tu vyrostl,učil se i pracuji a ten výrok mrzí.Nebo je myšlen Rožnov v Čechách?Tam by je to asi také mrzelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jooooo, zase jeden rožnovský patriot :) Ale stejne se pres vsecky tyhle svetove nej, nemuzu ubrani pocitu, ze to tak trochu zapadakov je. Bo jsem v patek v noci dojel dom, zacal kutit Tecko a zjistil jsem, ze by se hodil zinek ve spreji, no a v sobotu odpo tu neni jedinej obchod, kde bych ho koupil. Nastesti bych potreboval i ceocko, takze zinek a jine spreje prijdou na radu az nekdy jindy, takze jsem zase vychladl, ale stejne by se tu neco jako OBI nebo podobne veci hodily. Nevim proc stavil same lidly, billy, alberty, kdyz napr. ten pod Korkama je porad prazdnej (myslim tim ten barak, puvodne zamyslene divadlo.) na tu stavbu jsem si jako malej chodil hravat na indiany a tak :D Jejda, to jsou vzpominky. Ted v Praglu muzu jen litovat, ze tam nemam garaz, jinak bych kutil radeji tam. Prece jen delat auto jen po vikendech 1-2x do mesice a to jeste v so a pulce nedele neni prilis kontinualni a prepychove rychle :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,v Praglu jsem travil každé dva měsíce prázdnin,o pragocentrizmu si dodnes myslím své.Já si hrál na indiány a kopal do balónu tam ,co je dnes elektroprojekta.Sáňkovali jsme na malé stráni,ale teď je tam domov důchodců....Jo,a OBI,to ne,to je drahé,ale takový nějaký obchod by se tu šiknul,bohužel budou asi stavět v Zubřinci Tesco,další žrádelní zbytečnost.Měj se.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...