Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dojezd na rezervu


Guest ládinek

Recommended Posts

Guest ládinek

Zajímalo by mě kolik dojedu km na rezervu u 206sw 1.4HDI od prvního pípnutí rezervy,zkoušel to už někdo.Já jenom abych nezůstal někde vyset,ani nevím kolik litrů dělá .dík:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

v chorvatsku mezi makarskou a plitvicemi (na stare ceste) mi pipla rezerva a ujel jsem asi 55km a nastesti jsem v Gracaci nasel INA benzinu s Eurodieselem ... v Chorvatsku je Diesel pro HDi sebevrazda...

asi by to ujelo tech 100km ale to uz je opravdu adrenalin a stav krajni nouze ...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No diesel je levnejsi asi o pul kuny (2kc) a dle rozboru ktery delali s chorvatskou naftou je nevhovujici pro nove common rail motory ... asi je vhodny pro mistni obyc mechanicke diesely (nakladaky a pod...)

Eurodiesel splnuje EU normy pro motorovou naftu a je tudiz i pro HDi

[upravil dne 3/9/06 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem do toho kafrať ale istota je to keď to otestuješ. Ja som niekedy otestoval aj Škodovku potom P405 a teraz chystám otestovať aj P406. Podla môjho názoru každé auto je iné. Zo Škodovky som vypustil všetko. Potom som začal naplňovať po litru do nádrže. 1.liter kontrolka svietila ďalej 2.liter kontrolka zhasla...... . Peugeot nalial so 1. liter a kontrolka rezervy nesvietila. Tak že najlepšie je byť istý na čom si. Tolko o dojazdu. Potom ešte nevieš kolko ostane v nádrži čo už čerpadlo nevysaje......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

čerstvý zážitek... 88 km, přejezd Brdských kopců...

Následně jsem natankoval nadoraz 47 litrů, takže teoreticky tam ještě 3 litry zvostaly - tj. při mé spotřebě 60 km... Ale testovat to nebudu, to mi věřte... Stačilo mi to jednou, za ty nervy to nestojí...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!!

Já tankuju naftu v Chorvatsku pouze v přístavech - jezdí tam cizinci s luxus jachtama , tak to není žádný problém !!!!!!!!!!!!!!

Mohu doporučit přístav ve vesnici BIBINJE - asi 7km pod Zadarem (je to vidět od silnice)

Přeju mnoho štastných km :papa:papa:papa

Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aqwaster

Já bych si asi nelajznul vyjet to do mrtě, aby mi šly střiky na prázdno,nebo se zavzdušnila pal. soustava.

------------------------------ P 206 | 1.4HDi | r02 -------------------------------

No a co, ze se zavzdusni, parkrat otocis klickem do druhy polohy a pumpa to dotlakuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Rezerva je většinou 6-7 litrů. Dojezd záleží na stylu jízdy a tím související spotřebou. :papa

2aldapu: Při popojíždění (časté starty) bych víc jak 30-40km neriskoval.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...