Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak opravit promáčklinu


Dakaros

Recommended Posts

Ahojda! Dnes ráno jsem měl slzy v očích nějakej zkur... idiot mi přez noc asi pěstí praštil do kapoty tak, že je tam dulek! Lak popraskanej neni, ani to neni nějak hodně zkroucený, jenom slušně promáčklý!!

Nevíte, jak něco takovýho opravit bez kitu a lakování celý haubny? Kladivem se mi do toho moc mlátit nechce:(

Díky za rady!:grr:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Mají na to takové \"přísavky\", kterýma to vytáhnou zpět. Bráchovi dělali kapotu po kroupách a není to vidět.

Tak o tom jsem taky někde slyšel...:myslim Máte s tím někdo zkušenosti, popř. nevíte, kde se to dá sehnat?

I když myslim, že přísavky můžou mít efekt jenom na malý promáčkliny a ne na velký důlky od pěsti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Ahojda! Dnes ráno jsem měl slzy v očích nějakej zkur... idiot mi přez noc asi pěstí praštil do kapoty tak, že je tam dulek! Lak popraskanej neni, ani to neni nějak hodně zkroucený, jenom slušně promáčklý!!

Nevíte, jak něco takovýho opravit bez kitu a lakování celý haubny? Kladivem se mi do toho moc mlátit nechce:(

Díky za rady!:grr:bojim

Někteří lidi jsou fakt slušný hajz... Ségře minulý týden někdo přejel třistašestku klíčem od zadního blatníku přes dveře až po přední blatník, slušná rýha. Podle mého to nemá význam lokálně opravovat, přestříkat celý bok to je tak 15 litrů. Normálně bych to věšel bez soudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem pro zavést trest smrti , ale tyhle lidi by to chtělo přizabít hned na místě , jinak perfektní nářadí a ještě suprovější cena :super ,

Dakarosi dej vědět jak jsi to vyřešil , respektive by mě spíš zajímalo co si za to v servisu řeknou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Pár příkladů nářadí a nástrojů:

http://www.univer.cz/katalog.php?sort=191111&str=9

Hmm - takže až se mi něco stane, tak si raději koupim novou 405...:roll

Si mylsim, že se to klempířům ani nemůže vyplatit, anebo si za narovnání jedný promáčkliny zaúčtujou 1-2 litry, aby se jim vůbec vyplatilo tenhle vercajch vlastnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: oddie

Pár příkladů nářadí a nástrojů:

http://www.univer.cz/katalog.php?sort=191111&str=9

Hmm - takže až se mi něco stane, tak si raději koupim novou 405...:roll

Si mylsim, že se to klempířům ani nemůže vyplatit, anebo si za narovnání jedný promáčkliny zaúčtujou 1-2 litry, aby se jim vůbec vyplatilo tenhle vercajch vlastnit...

Přesně tak to je, ale pořád levnější než demontáž a lak s nejistotou odstínu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3koda že ta kapota nejde opravit všude,mám malej důlek vedle světla,ta chnapka na to nejde přisát a zespoda se tam nedá dostat páč tam je výstuha.Je ještě jedna možnost maličkou dubku vybrousit prej to něčím přibodnout a vytáhnout to,ale zas je to spešl mašina;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma cenama nářadí to je tak. Kdo už nějakou dobu funguje, si buď nějaké vybavení \"zprivatizoval\" ve státních podnicích za nebo těsně po sociálismu, kdo začal fungovat potom, třeba nakupoval postupně a po bazárech. Kdo má malou dílnu, tomu stačí málo nebo i horší. Pokud ale někdo staví větší servis \"na zelené louce\", asi těžko bude obíhat bazary a kupovat nářadí po kuse, ale bude nakupovat vybavení servisu jako jeden balík, kór když je to na leasing. A pokud má klempírna většího servisu k něčemu vypadat, tak na to nestačí dvě kladiva a jedna babka...

Ad rovnání kapoty - občas taky jde, pokud je důlek nad výztuhou, do té výztuhy vyvrtat díru. Jinak bych se na to vyprd, rozhodně bych na ní nic nebodoval a nelakoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pojedeš z Harfy směrem do Hloubětína tak cca po 200m po pravý straně je nějakej areál a je tam firma která tyhle ďolíky vytahuje.Myslim že se jmenujou Auto doktor,nebo tak něco.Doktor je tam určitě.Prý to stojí pár stovek mi tvrdil kamarád??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Ahoj, využiju tohoto vlákna pro můj problém s promáčklinou, snad to majiteli nebude vadit.

 

Nemáte někdo tip, jak opravit promáčklinu na 407 - zadní blatník a dveře? Stačí mi to vyrovnat, zavařit a zapatlat. Přežiju, když to nebude stejná metla, ale nechci za to dát 10.000 Kč. 

 

Pokud byste někdo měl nějaký jednoduchý postup, nebo servis v okolí Brna, kde to za rozumnou cenu udělají, budu vděčný, díky

 

http://www.imgup.cz/image/0vg

 

http://www.imgup.cz/image/0vh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bláho, to není pěkné. Tohle není jen promáčklina, která by šla vytáhnout bez poškození laku nebo SPOTem. 

I když by to vytáhlo a svařilo, stejně to bude chtít hodně kitování, aby to nějak vypadalo. Tohle nějakou tisícovku stát bude, nečekej, že za 5 000 Kč ti to někdo opraví. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...