Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tuhost


Guest Filip

Recommended Posts

Nemáte někdo náhodou ponětí o kolik se liší tuhost pružin GTI 1.6 x GTI 1.9 ??

Popřípadě je-li problém tlumič 1.9 na pružině 1.6 ? Nevím kde bych tuto informaci mohl získat, zkoušel jsem hledat ale marně. Možná mezi tím není rozdíl, ale podle mého je devatenáctka určitě težší a tak s tím konstruktéři jistě počítali. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věř, že mě by to také ani nenapadlo, jen kdybych neměl (vlastní vinou) na dýzlu tlumiče 1.9 a pružiny 1.6 :o:o:o:(:(:(

Trošku.. jsem to překombinoval, a to když pak člověk koupí nějakou ojetinu, říká si \"jakej idiot mohl tohle udělat\", jooo lidová tvořivost, v mém případě spíš blbost může skončit i takhle. Chtěl jsem zítra na geometrii, ale teď uvažuju o výměně, jestli je ta tuhost menší. Lem blatníku je vysoko jako u benzínové 205, propružení je bída, náprava půjde zřejmě rychleji pryč s tak těžkým motorem.

Jestli tam něco vyštracháš hoď to sem, pleas.

Mimochodem měrka měří správně ?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

filip: jaxi zjistil, ze tam mas 1.6kovy pera?

Ja treba mam v garazi pera z moji 1.6ky a jsou kratsi nez pera z 1.4ky :) sam jsem tomu neveril... nevim jak to udelali, ale asi jsou z mekciho materialu... Pak tam mam jeste jedno pero, co je kratsi nez ty moje asi o 7cm a to nevim z ceho je....ale taky z 205ky

edit:

ted jsem se dival do kakalogu a tech pruzin tam je jak nasranych.. problem je v tom, ze nejsou podle typu motoru, ale podle znaceni, ktere asi uz na tech puvodnich nebude patrne... Jestli jsem to dobre pochopil, tak na kazde te pruzine by mel byt jakysi carovy kod... napr: 2xzluty 1x cerveny nebo 2x zeleny 1x cerveny....

Ted uz teda jenom zjistit, ktere jsou ty prave na 1,9D a mas skoro vyhrano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduše, byl jsem se dneska podívat na vrakoviště na to GtIčko, ze kterého jsem ty pružiny kdysi bral, no a je to bohužel 1.6. Jenomže na to jsem nemyslel, když jsem do nich kupoval ty tlumiče 1.9 GTi, (na 1.6 GTi v nabídce nejsou tak možná že by i mohly být \"kompatibilní\", fakt nevím)

Kdybych to nekoupil s uřízlíma perama a kaput tlum., ale s originálem z výroby, nemusel bych potom vymejšlet jiný alternativy, co ve finálu budou stát stejně za nic. Klidně bych se spokojil i s typickým offrad zvedlým čumákem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...