Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prokletí dobíjení


jlital

Recommended Posts

Tak dnes jsem musel dát svého malého zeleného lvíčka 206 do servisu, začala mi vypínat klimatizace a pak začala svítit kontrolka dobíjení a bylo zle. Jen tak tak jsem dojel k vratum servsiu a když jsem ho chtěl znovu nastartovat. Tak ani prd a musel jsme ho s bratrem a jedním z mechaniku dotlačit do garáže servisu. Tak uvidím co s tím je a kolik bude ta oprava stát nestalo se něco podobného někomu z Vás?:myslim

[upravil dne 14/8/06 jlital]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou jsou to jen uhlíky a šikovný servisman si s tím poradí. Mně taky problikávalo dobíjení, opraveno naletováním nových uhlíků.

Neštěstí když máš nějaký dražší pekáč. Známý na novějšího medvěda, problémy v elektrice, alternátor. Cena alternátoru je 60 000 plus práce. Tak to šel i známej do vývrtky a zakázal měnit alternátor, pouze oprava. I tak to přišlo na 18 000. Holt značkový servis ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal volakedy s R21 podobny problem, ale ani vymena uhlikov nepomohla (svojpomocne) - vadny bol regulator napatia, ktory bol priamo pripevneny na alternatore (polozka do 500 korun).

Vela zavisi aj od toho technika, ci ti to chce opravit co \"najlacnejsie\", alebo \" co najjednoduchsie\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...