Guest ZILA

SLOVENSKO---- pokus o SRAZ

82 posts in this topic

Tak idem skušat štastie bol by zujem o srazik na peknom mieste a to je http://www.smzjelsava.sk/sk/hotel.htm bola by možnost zaistit aj spoločnu priehladku Ochtinskej aragonytovej jaskine. Možnost konania je okolo :potlesk :potlesk oktobra :potlesk to uš budem aj ja Slovak :D:D:D

Tak tu je nejaky ten navrh skuste si to nechat prejst hlavou :myslim:myslim:myslima napisat tu nejaky ten svoj nazor ......

dik Zila____SK :D:D:D:D

[upravil dne 14/8/06 ZILA]

Tomyka a dufam že neskonči ale pryznaj sa že sa tešiš :P:P:P:P:D

nevidim to velmi pozitivne. ale asi ja som uz poznaceny minulymi snahami o organizovanie zrazu :) my sa tu na SVK nevieme dohodnut ani na minizraziku :) v mieste nasho bydliska.

ps: mam aj tak negativisticku naladu kvoli zdravotnym problemom a abstinencnym priznakom :)

Ahojte!

Som za, sice trochu pre mňa trochu ďaleko, ale chcel by som prísť!

A prosím Ťa, Zila, ak by sa dal oznámiť termín konania zrazu v dostatočnom predstihu!

A zožeň aj nejaké veci z e-shopu! Nálepky a čiapky a iné veci!

Vďaka!

prevzatie e-shopu sa len teraz riesi, takze to je este hudba buducnosti podla mna. ale som rad ze sa konecne ozivaju clenovia zo SR :)

no ide oto kolko nas bude a potom sa uš nejaky ten datum dohodne alespon 3 tizne dopredu

Tibor v jelšave som bol na vojne tieš

Tibor v jelšave som bol na vojne tieš

Heeeej? a v ktorom roku?

Ja v 95, ale iba na PŠke 3 mesiace.

[upravil dne 17/8/06 tibor]

Ja by som skor navrhoval nieco pri hraniciach s nasimi bratmi Cechmi. Nieco pri Brne alebo Hodonine to je kusok a bol by spolocny zraz :):myslim

Luky takato spoločna akcia sa kona v lete a to tento rok bolo dokonca 2x ,a to Moravsky kras a Šebetov. Toto je hlavne pokus urobyt SLOVENSKY sraz a nezaostavat za kolegamy z čiech a moravy.Lebo podla mojho nazoru tu jaudi viac Peugeotou ako lem od Skubka ,Tomyky. Tak prečo sa nepokusit urobyt niečo len preto aby sa to tu trochu zbližilo aj spoznalo :D:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 18/8/06 ZILA]

Luky406: Sebetov nie je daleko zo slovenska a bol som jediny zo SR. aj to z KE :)

Má pravdu, předsedo!!!!!!!!!

Je fakt, že na Šebeov občas někdo ze Slovače zavítá, ale že by se Slováci mohli ztrhat, takový pocit z toho nemám.

Držím ale Žilovi palce, aby se povedlo naše slovenské brarty probrat a přinutit k nějaké činnosti

Co se týče E-shopu, momentálně se řeší - po weekedu budeme chytřejší

No hej :( som tu novy tak som o tych predoslych zrazoch nevedel ale slubujem ak sa nejaky uskutocni tak sa zucastnim :D Dufam vsak ze nebude najblizsi tyzden az dva moj milacik ide na vymenu rozvodoveho remena :cool:

Původně zaslal: Luky406

kurna tak blizko ste to nedali :) z toho budem mat peknu prechadzku 226km :)

Se 406 Ti to utece jedna radost:super