Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na to 406


Zipík

Recommended Posts

Na co jí potřebuješ? Dyť tam stejně nic není ... :( To co tam je, buď normální člověk doma neopravuje, neb je na to potřeba hafo sepciálního nářadí. A to co si můžeš v poho opravit sám např. šíbr nebo dveře apod., tak je tam o tom prdlajs:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: MJSytic

Na co jí potřebuješ? Dyť tam stejně nic není ... :( To co tam je, buď normální člověk doma neopravuje, neb je na to potřeba hafo sepciálního nářadí. A to co si můžeš v poho opravit sám např. šíbr nebo dveře apod., tak je tam o tom prdlajs:myslim

něco tam je lepší než nic,chce to míti přeci aspoň přehled co a jak tam je.

máš pravdu lepší mít přehled než nevědět nic, kdyby ta kniha byla tak kolem 300 tak by člověk tak neváhal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

věřím že knihy jsou drahé ale co se dá dělat,pokud to potřebuješ tak se neda nic dělat ale je to dobrý dárek od manželky či přítelkyně;)

vidíš to mě nenapadlo , výměna auta , potřeba novou knihu , musím se o tom nenápadně zmínit :):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Zipík

Tak jsem slyšel,že je tady sháňka po knížce JAK NA TO 406.Mám ji akorát má 200M v zapakovaném stavu.Když mi někdo řeknete kam ji nahrát klidně ji nabídnu:D

Hot to na nejaky free server, napr.:

www.leteckaposta.cz (potreba rozdelit po 100Mb) nebo

www.e-disk.cz (potreba rozdelit po 50 Mb)

Pokud to neumis rozdelit, tak by tech 200Mb by slo nahrat napr. na www.megaupload.com

[upravil dne 20.8.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydalo to KOPP nakladatelství České Budějovice 2005 a je to bohužel první vydání:(Už to posílám na leteckou poštu.Hodím jsem potom link.Jsou to dva soubory kolem 100Mb.Dostal jsem to od jednoho člena kousek od Brna a je to ofocené ne oskenované.Takže nepočítejte s nějakou pořádnou kvalitou.Dívat se ale na to dá:D Tím to mu chci ještě jednou poděkovat;)

První část je zde:

http://leteckaposta.cz/735235409

[upravil dne 21.8.07 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...