Sign in to follow this  
Followers 0
slavomir.martos

Tazkosti s P106

5 posts in this topic

Zdravim kolegovia.

Mam par problemikov, ak by niekto vedel poradit budem rad.

1. Chladenie - po zahriati kvapaliny na urcitu teplotu - neviem aku, pretoze na 106 1.4 XND r.v. 93 teplomer nie je, iba kontrolka, mi vyvrie voda - rozumej totalne vylezie - a skape motor - ventilator je popritom zapnuty na plno, kurenie mam sice vypnute, nemozem fungovat v 25 st. C. so zapnutym kurenim. V zime to bolo v pohode, len to trochu kvapkalo z vodnej pumpy, ale zalepil som to nejakou gebuzinou z Shellky - je tam teraz asi 75% destilky a 25% pezotacka kvapalina, takisto to po zahriadi cudne strka (vydava zvuk - STRK STRK), nie je to rusive, ale pri volnobehu to dost pocut. Zatial som nezistil co to je, ale pracujem na tom.

Potesilo by ma keby sa to dalo nejak odvzdusnit, nerad by som menil nejaku sakra drahu suciastku.

2. Po zapnuti kompletnej elektriky - svetla, radio, hmlovky - uplne klesnu otacky - a pri horsej chvilke to skape.

Tolko zatial - za erudovane odpovede vopred dakujem.

Odbornici ako odie alebo vostik asi dorazia neskor :D ale mne to pripada ako teplotne cidlo . Co sa tyka odvzdusnenia - na lavej strane vzadu mas taky ventil, skoro jak na bicykli :D:D cez to to odvzdusnis ;)

som z ba , peeeéééétržka :D:D:D a moja priorita je momentalne 106 predat :D:D:D:D:D:D

ked chces najdi si mojho majla , pripadne sem napis cislo a zavolam ti ;)