Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405 Motor- poraďtě pls


M.a.R.i

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Přestávám to řešit, nejspíš je to daň za LPG. Teď sem přezul na zimní 175/65/14 a zrychlení z 0-100 je něco mezi 12-13s, maximálku sem zkoušel a vytlačil sem 190, pak už se mu moc nechtělo. V pohodě to stačí, když si vemu,že mi to teď žere na 14\" 9l LPG (1l LPG = 14,50) a na 16\" 12l LPG, tak auto jezdí za hubičku. Na běžný ježdění i předjíždění to v pohodě stačí a na nějaký dokazování výkonosti na sprintech 2x do roka kašlu, stačí mi že dost ušetřím (najedu tak 15-25tkm ročně). Motor nežere olej, vodu, startuje, je celkem tichej,tak můžu bejt spokojenej, na to že má 13let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Vyměnil sem krokovej motor za krokáč ze 406,sehnal sem ho za 300kč a chcípání zmizelo. Po Vánocích ještě vyměním svíčky a uvidí se. Jak sem psal na začátku,že sem po výměně kol rozdíl v dynamice nepoznal,tak sem za ten necelej měsíc co jezdím na zimákách zjistil,že to není zas tak pravda. Auto je mnohem pružnější. Včera sem znova zkoušel maximálku a dostal se se na 200, auto by dalo víc,ale už sem musel brzdit. Ale teď už na něj budu hodnej, a nebudu ho trápit. A vypadá to,že spotřeba bude ještě o něco menší, než 9l LPG. Akorát mě štve,že ty 175/65/14 maj mnohem horší přilnavost, dost mě překvapilo jakej je to obrovskej rozdíl, než sem si na to zvyknul,tak sem párkrát zůstal stát na křižovatce s pískotem gum nebo při brždění mi pěkně ABS mlátilo do pedálu, aspoň sem zjistil,že je funkční :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...