rybízek106

budíky p306

12 posts in this topic

ahoj kluci,

určitě se to tu už řešilo,ale nemá někdo náhodou naskenovaný budíky z p306 cabrio,r.v. 98 nebo tak nejak...ma to otackoměr,tachometr uprostred a po stranach jen teplotu a palivo s ručičkama ukotvenýma dole...nebo kde by se dali sehnat?děkuju moc...

To raspa: Nejsou tyhle budiky urceny na 605? Se mi zda ze sem je tu pred par dnama videl a bylo to ohledne 605... :myslim

tornado jo já to právě tady taky někde viděl ale nemohl jsem zpětně nikde najit odkaz :bojim , ,napadlo mě že mi moh zůstat v pc ,když jsem to studoval , tak jsem zašátral a ejhle je na světě ,vím že rybízkovi asi moc nepomůžu ale při troše znalostí , času a za pomoci rozměrů by se to dalo předělat na jiný auto nemyslíš

no,ja je zase tolik neznam ty budiky,pozadal me o to kamarad,ale kdyz pisete,ze to nebudou ty pravy...

kdyby nekdo nasel ty spravny,poslete mi je,budu vam vdecnej a kamarad jeste vic...:)

zatim diky moc!

Původně zaslal: rybízek106

no,ja je zase tolik neznam ty budiky,pozadal me o to kamarad,ale kdyz pisete,ze to nebudou ty pravy...

kdyby nekdo nasel ty spravny,poslete mi je,budu vam vdecnej a kamarad jeste vic...:)

zatim diky moc!

ty právý to nejsou , musel by si s tím někdo pohrát - dá to práci ae snad se oběví někdo kdo bude mít ty pravý

[upravil dne 13/8/2006 raspa]

kdyz ja bych potreboval spis naskenovanou predlohu,neco jako mi sem vlozil raspa,jen na 306 bez digitalnich hodin...

jinak dekuju moc batty,ale s tema predlohama nejde dal pracovat,alespon me se to nepovedlo..:)

no,snad se tu nekdy ukazou ty pravy...:)

jj mam ten scan jeste porad na disku..jestli je to na benzin 1.8 16V tak ti to muzu poslat :papa

no,nevim,jakej je mezi nimi rozdil,jak jsem psal,shani je kamarad...Ale poslat mi ho muzes,pokud by ti to nevadilo...email je r.rimal@seznam.cz...Zatim dekuju moc!