Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

brzdova pumpa Bendix


uf0n

Recommended Posts

ahojte,

chcel by som sa opytat, ci niekto nevie kde je to nestastne rele, ktore spina brzdovu pumpu. Pumpa vobec nezavrci a brzda je velmi tvrda. Mam dve 605-ky tak ich chcem vymenit. Alebo ak to moze byt v niecom inom tak ma prosim opravte. Mal som to v servise, ale tam nikto neodpovedal, tak skusam tu.

Dakujem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív oddělej kryt z toho relátka a koukni, jestli spíná. To v první řadě. Já jsem to udělal až jako zoufalej krok a zjistil jsem, že spíná, ale kontakty nepřevádějí. Pak mi taky přestal převádět kontakt, co je na nádobce na brzdovku, ale to až kdyby nespínalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem, skusim preverit tie kontakty, najskor vymenim celu tu elektricku cast, ktora je na pumpe zo 605-ky kde to islo urcite a potom uvidim, ale kazdopadne dakujem za rady, dost mi pomohli. Tak zatial a potom dam vediet ako to dopadlo :super

:Dvymenil som elektricku cast pumpy a ta zacala slapat ako hodinky.Takze dakujem. ahojte :roker:papa

[upravil dne 17.8.06 uf0n]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...