Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte - pinnacle studio


Trundik

Recommended Posts

Má prosbu, chci si konečně vytvořit home DVD z kamery. Používám pro to software Pinnacle studio. Chtěl bych si vytvořit na disku různé sekce. dle témat. Něco podobného jako u originálního DVD jsou různé kapitoly, mezi kterými si můžu rychle přepínat. Nevím jak to udělat v tomto softu. Mám třeba 10 tříminutových filmečků, chci je dát na jedno DVD, ale nechci z toho mít jeden film, bez rozdělení. Poradíte mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dvd vytvářím v Neru , nahážeš tam filmečky který chceš , zvolíš si jak má vypadat menu , a máš origo home video , program Nero dávají obyčejně k vypalovačce i když ta nejnovější verze 7 nic moc 6 byla lepší . Pokud má dývko DivX můžeš si i zde udělat na cd prezentaci fotek s hudbou vypadá to docela solidně :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Díky za rady, potřeboval jsem konkrétně to, co jsem požadoval, takže rady typu \"dělám to v ...\" mi jsou celkem k ničemu. :roll

Tohle znám z IT fór.

Někdo se zeptá na to, jak nainstalovat tiskárnu XY a jiný mu odpoví, že by si to nikdy nekoupil, protože tiskárna AB je lepší. :nevim

Důležitý je, že jsi to vyřešil - a ten návod si schovej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já jsem se učíl pinacle,v něm dělám své DVD ,a tak si doma sednu k počítači a krok po kroku Ti napíšu \"kuchařku\".Musím dát ale hochům za pravdu,že kapitoly a meny na úvodní obrazovce + třeba pozadí se dělá v NERU jednodušeji.Když několik dní počkáš,než se zase dostanu k netu,tak dodám požadované informace.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že než jsem se sem dostal, tak už jsi to vyřešil.

Já řeším u Pinnaclu většinou tyhle problémy:

Při tvorbě menu hodím na pozadí hudbu - po vygenerování disku tam není.

Používám dvojité menu (1. přehrát film + kapitoly + další 2.přehled kapitol). Ještě se mi nepodařilo, aby disk uměl při spuštění jednotlivých kapitol návrat do druhého menu a současně při spuštění celého filmu přejet celý film. Když nastavím vracení po kapitolách, tak se mi to vrací i při přehrávání celého disku (nejen při výběru kapitol). Takže tam návraty nedám, ale pak mi při spuštění konkrétní kapitoly pokračuje další až na konec filmu a nevrátí se do menu.

A myslím, že bych našel pár dalších věciček, se kterými si zatím marně lámu hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...