Sign in to follow this  
Followers 0
Trundik

Poraďte - pinnacle studio

11 posts in this topic

Má prosbu, chci si konečně vytvořit home DVD z kamery. Používám pro to software Pinnacle studio. Chtěl bych si vytvořit na disku různé sekce. dle témat. Něco podobného jako u originálního DVD jsou různé kapitoly, mezi kterými si můžu rychle přepínat. Nevím jak to udělat v tomto softu. Mám třeba 10 tříminutových filmečků, chci je dát na jedno DVD, ale nechci z toho mít jeden film, bez rozdělení. Poradíte mi někdo?

Já si dvd vytvářím v Neru , nahážeš tam filmečky který chceš , zvolíš si jak má vypadat menu , a máš origo home video , program Nero dávají obyčejně k vypalovačce i když ta nejnovější verze 7 nic moc 6 byla lepší . Pokud má dývko DivX můžeš si i zde udělat na cd prezentaci fotek s hudbou vypadá to docela solidně :papa

Já na to používám program Instant DVD Recorder je přímo od pinacla a je velmi jednoduchej a rovnou ti to nabídne jestli chces udělat kapitoly nebo celek. Dá se sehnat na netu, třeba na emuli.:papa

Díky za rady, potřeboval jsem konkrétně to, co jsem požadoval, takže rady typu \"dělám to v ...\" mi jsou celkem k ničemu. :roll

Ale už jsem na to přišel :roker

Původně zaslal: Trundik

Díky za rady, potřeboval jsem konkrétně to, co jsem požadoval, takže rady typu \"dělám to v ...\" mi jsou celkem k ničemu. :roll

Tohle znám z IT fór.

Někdo se zeptá na to, jak nainstalovat tiskárnu XY a jiný mu odpoví, že by si to nikdy nekoupil, protože tiskárna AB je lepší. :nevim

Důležitý je, že jsi to vyřešil - a ten návod si schovej. ;)

Ahoj,já jsem se učíl pinacle,v něm dělám své DVD ,a tak si doma sednu k počítači a krok po kroku Ti napíšu \"kuchařku\".Musím dát ale hochům za pravdu,že kapitoly a meny na úvodní obrazovce + třeba pozadí se dělá v NERU jednodušeji.Když několik dní počkáš,než se zase dostanu k netu,tak dodám požadované informace.P806

Koukám, že než jsem se sem dostal, tak už jsi to vyřešil.

Já řeším u Pinnaclu většinou tyhle problémy:

Při tvorbě menu hodím na pozadí hudbu - po vygenerování disku tam není.

Používám dvojité menu (1. přehrát film + kapitoly + další 2.přehled kapitol). Ještě se mi nepodařilo, aby disk uměl při spuštění jednotlivých kapitol návrat do druhého menu a současně při spuštění celého filmu přejet celý film. Když nastavím vracení po kapitolách, tak se mi to vrací i při přehrávání celého disku (nejen při výběru kapitol). Takže tam návraty nedám, ale pak mi při spuštění konkrétní kapitoly pokračuje další až na konec filmu a nevrátí se do menu.

A myslím, že bych našel pár dalších věciček, se kterými si zatím marně lámu hlavu.