Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovní filtr na 106 1.0


Dzandra

Recommended Posts

Nemáte někde zkušenosti s namontováním sportovního filtru do 37 kw motoru. Je nějak poslední dobou lenivý, tak bych chtěl vyzkoušet ho nějak oživit. Jen jsem na to v motoru koukal a připadá mi, že budu muset nějak poměnit kus motoru. Jo kdyby byly někde fotky s návodem jak na to, šiklo by to :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dzandra

Jen jsem na to v motoru koukal a připadá mi, že budu muset nějak poměnit kus motoru.

..důvod? Ze sání Ti jde ta plastová mrcha nad vzduchovej filtr a z toho obalu filtru dopředu hadice. co jsem viděl, tak ta hadice byla vyhozená, a místo ní jiná, na kterou byl nasazenej sportovní filtr. Ten obal na starej filtr bych tam asi nechal, ať nemáš moc práce, ale tu hadici natáhl až do toho plastovýho deklu, co vede od filtru do vstřiku. Jinak nevím jestli bych investoval litr do sprotovního filtru, možná bych raděj koupil novej obyč a nový kvalitní svíčky ( jestli teda máš už starý ) Neumím posoudit, co s 37kw ten filtr udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co udela s 37kw? rekl bych ze nic akorat tomu budes vic hulit a bude se ti zdat ze to lip jede ale jo nejakej uplne malej efekt to mit bude ale vis co bych radeji udelal koupil bych si bavlenenou vlozku od greenu nebo od nekoho do original filtru a udelas dobre nebudes muset nic predelavat a navic ta bavlnena jde dobre vyprat takze ma lepsi vydrz a bude mit stejnej efekt jako ten filtr otevrenej...

A jak rika Hadra jeste bych dal svicky a pokud nevis co s prachama kup si denso iridium a budes spokojenej ze si vyplazl pul vyplaty do auta a udelal dobre motoru a uvidis lip to pojede kdyz to bude mit nove svicky a cistej filtr...:super

[upravil dne 13/8/2006 Marda106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nový filtr mám, i svíčky jsem koupil super 4 od bosche, na filtr jsem se jaksi vybodl, kdo by se s tím ..... . Ted jeste new olej a snad bude lepe. Jinak stejne neni nad zazitek ve sto sedesáti na dalnici predjízdet bmw m5 :D, kdo by to do jedna nulky řekl co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě klepal :D Stejně tak, jako ten, kterýho jsme tenkrát ve 125 shádině s klukama předjížděli ve 160 ... Čučel na nás, jak tele na nový wrata:mrk

Pak jsme zase čuměli my, když nás do kopce předjížděla ve 120 ženská v Yarisu a do toho ještě psala SMS:aut

Jóóó, to byly časy:D :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to furt žere kolem osmi litrů. Buď jezdím jak prase nebo je něco stále v nepořádku. Ale jinak si na pežoutka nemůžu stěžovat. Krop té jedné vloupačky, kdy mi čoorli rádio. Nemáte někdo zkušenosti s alarmama, strašne potichu mi houká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ presne tak ono v tom litru je jedina vyhoda v povinym ruceni ktere se vejde do kategorie do 1000ccm jinak zere to slusne a kdyz tomuhle slapes coz lidi slapou jinak to vubec nejede tak to zere tech 8l/100km do 5-6l/100km se vlezes jedine klidnou jizdou kde to vubec netocis..

Proto jsem rikal ze ten litr nema praktiky moc vyhod krom toho ruceni protoze spotrebou 8l/100km se da jezdit i s 1,8 a lip ti to pojede.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...