Sign in to follow this  
Followers 0
pigi.jakub

Těsnění pod hlavou

10 posts in this topic

No tak vám chci říct jednu nemilou věc co se mi stala z ničeho nic mi vyletělo těsnění pod hlavou a to jsem auto vůbec nehonil(jezdil jsem na spotřebu).Tak je mi divný jak pak se to mohlo stát??Nevíte někdo?

P 406 1.9TD

Snadno, tyhle motory jsou na to náchylné. Jak na to těsnění, tak i na praskání hlavy, s tím těžko něco naděláš.

Mohu potvrdit na otcově 405 td se nám to nedávno taky stalo. Ještě se k tomu zkroutila hlava a museli jí na magnetce ubrat o čtyři desetiny. Od ty doby jezdí jako z praku a žádnej problém...

Ja jazdim s prasknutou hlavou uz dva mesiace:D ,a nejako som si uz zvykol.Ale druha hlava sa uz tesi doma na motor,len neni cas ju prehodit.

Původně zaslal: oddie

U 2,1TD zdaleka ne tolik, ale tam zas často odchází čerpadlo ;)

fuha tak teraz si ma normalne vystrasil s tym cerpadlom a ako to spoznam ze je napilku? co na nom odide? da sa pripadne zrepasovat alebo lepsie kupit nove? :myslim

Přestane startovat, nebo blbě jede. Repase cca 15tis Kč, za nové by ses asi nedoplatil. Ale neboj, neznamená to, že musí odejít 100%, jen že odchází častěji.

Původně zaslal: oddie

Přestane startovat, nebo blbě jede. Repase cca 15tis Kč, za nové by ses asi nedoplatil. Ale neboj, neznamená to, že musí odejít 100%, jen že odchází častěji.

jeden kamarat mi raz povedal ze cerpadlo na diesli je srdce motora takze ak by nahodou odislo(co sa dufam ze tak coskoro nesatne-nemuselo by sa nikdy :super )tak poznate daku dorbu firmu ktora vie fakt kvalitne zrepasovat cerpadlo aj tu v SR-myslim ze mam bosch...kamosovy zreasovali desi tu v ZA ale nic ine nepocujem len ako ide zle a ze nestartuje atd...takze radsej dam aj viac do toho ale nech to je fakt kvalitne... :myslim