Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimní pneu


graphixx

Recommended Posts

Já mam zkušenosti s pneu od Barum Polaris, Semperit a s Pirelli.

Nejméně spokojeny jsem byl se Semperit. Na mokru a suchu byly dobrý ale na sněhu pořád někam ujížděli a o ledu ani nemluvě. A trakce nebyla také kdovíjak skvělá.

Velice spokojen jsem s Pirelli. Drží dobře stopu a když se dostanou do smyku, lze s nimi stále dobře ovládat auto (dobře se opět chytnou). A mají výbornou trakci.

Co se týče Barumek, ty nemůžu objektivně ohodnotit. Byly totiž na Lancii Delta, která měla rozcapený přední kola takže na tomhle autě by byly špatné jakékoliv zimní pneu.

Můžu tedy vřele doporučit Pirelli, popř. stránku e-pneu.cz, kdy jsou testy pneu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda pokud můžu mluvit ze svojí zkušenosti, tak mám Matadory MP58. Jsem s nima spokojenej. Loni jsem s nima byl na Benecku - sněhu a ledu bylo hafo a žádnej problém. Na dálnici za břečky taky v klidu. Prostě spokojenost.

Je ale fakt, že jsem je měl nový, takže zkušenost jen s jednou zimou. Ale pokud to vezmu, že mě vyšly na bůra všechny 4, tak ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vřele doporučuji GoodYear UltraGrip 7.

Ve srovnání s Barum Polaris o dvě třídy lepší, navíc jsou dokonce tišší než \"originál\" letní Dunlop SP2000 Sport, které mělo naše 307SW obuto od výrobce.

Vybíral jsem podle testů na e-pneu.cz a byl jsem šokován, jaký to byl oproti těm Polarisům nebetyčný rozdíl. Takže za těch o něco málo více než 2000 Kč za jednu 195/65 R15, za což jsem je posledně kupoval na www.nejlevnejsipneu.cz (přičemž \"oficiální\" cena je tuším něco kolem 3500 Kč/kus) to rozhodně stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové Goodyear UG 7, naprosto špičkové bezpečné gumy na sněhu,břečce apod.. Vyzkoušel jsem v různých podmínkách vč. horských při poslední dlouhé zimě. Dají se na netu sehnat do 2000,- . Dokonce jsem viděl zcela nové z \"druhé ruky\" v našem pneuservisu asi za 1600,- .

Myslím, že kdo je vyzkouší,jiné už nenazuje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mohu GY UG7 jen a jen doporučit:super:super:super

...jak tu již bylo psáno - perfektně drží a jsou neuvěřitelně tichý (vzhledem k mým současným \"letňákům\")

jinak se to tu docela už probíralo v zimě..chce to jen pohledat ve starších příspěvcích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar.ja som sa minulu zimu riadil podla testu, ktory som nasiel na nete a vybral som si pneu. z 3 miesta.mam vredesteiny a som s nimi spokojny.nizka cena(1ks/1600kc) a zlodejov to tak nepritahuje.tuto sezonu este pojazdim a potom ich mozem vyhodit.no co, za ty prachy.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám SAVA Eskimo 3 (ty novější), už druhou sezonu a docela spokojenej. :super

Tak na zimu musím koupit dvě nové (jednu mi nějakej bl..... prořezal z boku cca 5 cm od ráfku :bojim ) a ty zbylé tak na jednu až dvě sezony (nesmí ale mít pod 4mm vzorku, což zatím nemají). :myslim

[upravil dne 13/8/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam Nokian W, taky dobry, v pohode absolvovaly pobyt v horach, na holych mokrych silnicich jsou tiche a nemam pocit ze by na tech lamelach plavaly ( narozdil od jine znacky pneu - bohuzel uz nevim co to bylo zac - na pujcenem aute, ktere plavaly docela dost ), dostat je do smyku chce hodne extremni situaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...