Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde registrovat doménu


Guest MMMMM

Recommended Posts

na forpsi mi běží kolem 15ti domén včetně hostingů a nikdy nebyl větší problém!!! Perfektní přístup k zákazníkovi. V nedeli ve 12 v noci zadám dotaz a kolem 1-2 ráno odpoved s resenim. Na pipni jsem měl pár webů (jak placene, tak neplacene) a nikdy to nebylo v pořádku - pořád nějaký problém, především s místem na jejich serverech. U active24 jsou dva weby a zatím bez problému. S ignum zkušenosti nemám. Ale forpsi můžu s klidným svědomím doporučit. Pokud jsou skripty napsane tak, jak maji, neni probem... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Já osobně vše ohledně webovejch slůžeb svěřuji společnosti Wedos www.wedos.cz :)

Mám u nich asi 20 EU, 10 CZ a pár jiných domén a vše v pohodě :)

Hosting taky luxus :) za 50 měsíčně dostávám multihosting, kde hostuju weby pro momentálně asi 10-15 tisíc lidí denně a šlape to bez problému.

Nehledě na jejich 24 hod online podporu která opravdu funguje a ty lidé dokážou poradit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ChouLu za rychlou reakci, ovšem ber můj dotaz tak, že záměry takového rozsahu jako máš ty nemám. Chci jen, velmi laicky řečeno, si zajistit jméno budoucí WWW stránky pro můj čistě osobní projekt, aby mi ho někdo nevyfooukl:D . Tak asi tak bych chtěl někde tzv. pojistku domény. Ale jak říkám, nejsem v tom absolutně kovaný...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...