Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osoba blízká


oddie

Recommended Posts

tak to je hodně pěkný.

Jen tak k tomu stání v protisměru, jednou jsem také dostal za to pokutu, i když jen 100,- Kč. Parkuju v ulici u domu, která je slepá. Její šířka je tak pro jedno auto, takže když se jede tam, i ven, vždy se jede prostředkem. (dvě auta se tu nevyhnou). Parkuje se vždy na jedné straně a sice ve směru od hlavní cesty. Tak jsem vždy parkoval v protisměru, protože šlo o to abych ráno, při odjezdu z domu, nemusel z této ulice vycouvávat (nedá se tam otočit pro množství vozidel). I přes to mi bylo vysvětleno, že je to proti předpisům, protože jestliže stojím v protisměru, musím jednoznačně přejet protijedoucí jízdní pruh a tím jsem pro tato vozidla nebezpečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli troufalé, ale každopádně dost nepochopitelné. Ale není to první tvoje nepochopitelná reakce zde na fóru, a zřejmě nejen pro mě, jak jsem si už stačil všimnout... Docela by mě ale zajímalo, jak by ses v této situaci zachoval ty, a ještě mnohem více by mě zajímalo, jakou lepší stylistiku bys dokázal vyplodit, když tuto shazuješ jako \"rádoby ironickou\". Podle mě (nejen) je to napsané velmi trefně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: komisar

parkování jen ve směru jízdy ,jen pokud je jednosměrka tak parovat možno na obou stranách

Kde si to vyčetl ptám se ?

§25 (1) Řidič smí zastavit a stát jen

a) vpravo ve směru jízdy co nejblíže k okraji pozemní komunikace a na jednosměrné pozemní komunikaci vpravo i vlevo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...