Sign in to follow this  
Followers 0
MPavel

Přihlašování

8 posts in this topic

Zdravím. Mam problém s přihlašováním. Asi jsem negramot nebo co, ale nejde mi se přihlásit na delší dobu tzn. když vyplním své přihlašovací jméno a heslo a dám přihlásit tak jen problikne obrazovka a nic.... Jsem pořád nepřihlášený. Musím tedy vždycky když píšu nějakou zprávu vyplňovat přihlášení jen pro tu danou zprávu a pak jsem zase nepřihlášený.

No doufám že jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně....

Díky

Zkus se odhlásit a přihlásit na hlavní stránce.Pak by ti to mohlo fungovat i tady.Mně to pomohlo.

[upravil dne 10/8/06 michal.doubravsky]

Nefunguje to. Nejde se ani přihlásit. Přihlásit mi jde jedině tehdy, když píšu nějakou zprávu, ale funguje to jenom pro tu zprávu....

Nikde jsem tady nic nenašel....

Už to funguje... Nevím jak je to možné, ale z ničeho nic. V každém případě Děkuji!!

mpavel - z ničeho nic? to nee, nemazals nahodou cookies v prohlizeci?

Já se tedy přihlašuji z práce, kde máme osekaný internet tak jestli to není tím... Dneska sem se přihlásil tak, že jsem najel na hlavní stránku, tam jsem vyplnil přihl. jm. a heslo, potvrdil jsem a napsalo špatné uživ. jm. Tak jsem dal zpět a kliknul jsem rovnou na Diskuze a koukám.... najednou jsem byl přihlášený.... Tak nevím.

Upozorňuji, že nechlastám a nehulim takže to nejsou výplody mé fantazie i když to tak asi vypadá.... :)

Původně zaslal: MPavel

Já se tedy přihlašuji z práce, kde máme osekaný internet tak jestli to není tím... Dneska sem se přihlásil tak, že jsem najel na hlavní stránku, tam jsem vyplnil přihl. jm. a heslo, potvrdil jsem a napsalo špatné uživ. jm. Tak jsem dal zpět a kliknul jsem rovnou na Diskuze a koukám.... najednou jsem byl přihlášený.... Tak nevím.

Upozorňuji, že nechlastám a nehulim takže to nejsou výplody mé fantazie i když to tak asi vypadá.... :)

Obecně pomáhá vymazat cookies uložené v PC a pak se přihlásit na hlavní stránce. Je možné, že PC v práci, kde je ten \" osekaný internet\" má v rámci zabezpečení nastavené přísnější zacházení s cookies a nedovoluje jejich ukládání (proto to opakované přihlašování).