Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budíky - tachometr


Honzin

Recommended Posts

Zdravím všechny,

tak jsem včera podle místního návodu rozdělal palubovku, vykuchal budíky a snažil se opravit lítající a málo ukazující ručičku tachometru. Návod perfektní, autorovi díky. No ale našel jsem studený spoj u hrazdičky, co je na ní zašrubovaný šroubek přes plošňák (asi kostra) a propájel ho. Vyčistil a trošku vyhnul tyčky k budíkům a dělá to pořád to samé! Nemáte někdo zkušenost, v čem by to ještě mohlo být? Čidlo na převodovce je v pořádku (proměřené).

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měla stejný problém.Celá palubka prošla kontrolou a byla v pořádku. Tak jsem koupila novou a tam blblo tacho znovu. Nakonec to bylo to čidlo. Teď to funguje dobře.Nech to čidlo znovu proměřit. Kdyby to bylo v té palubce a nepřišli jste na to, budíky vyměň. V případě zájmu jedny mám. S hodinami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne to tiez lieta niekedy niekedy nie a niekedy vobec neukazuje ale len tachometer, otackomer ide dobre, v peugeote povedali ze to je pretacany tachometer ale predomnou to mal kamarat a ten vravel ze on to urcite nepretacal a mne sa to ani nezda zeby to blblo lebo ten tachometer bola toho co viem ja je uz digitalny a ne tie uz nema vpliv pretacanie, este nieco spominal ze tam moze byt zly daky analog/digital prevodnik :myslim neviete niekto nieco o tom? alebo to je to cidlo co ste tu o nom pisali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrušková

Já jsem měla stejný problém.Celá palubka prošla kontrolou a byla v pořádku. Tak jsem koupila novou a tam blblo tacho znovu. Nakonec to bylo to čidlo. Teď to funguje dobře.Nech to čidlo znovu proměřit. Kdyby to bylo v té palubce a nepřišli jste na to, budíky vyměň. V případě zájmu jedny mám. S hodinami.

Já s tím budu asi mít ten samý problém, palubku jsem prošel dost poctivě. Kdoví jak to ten servisák proměřil - kde jsi kupovala nové čidlo? Kolik stojí? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...