Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nebude opět na srazu v Č.K. ochutnávka utopenců nebo nakládaných sýrů?


Recommended Posts

Jestli jsem to z předchozích textů vyzobal dobře, tak naložené utopence přivezou následující figury:

Garfield

Vvitty

Minimaxa

Dariska

Aka

Bohouš 205 GTI

Jepík

Takže sedm výtvorů, s tím, že 6 se otevře v pátek, a Jepíkův spolu s případnými zbytky ostatních v sobotu.

Každý by měl přivézt tak půl bochníku nakrájeného chleba. Garfield vyrobí jmenovky, Vvitty se podívá po táccích.

Já ještě vezmu nějaké špejle se špičkou na nabodávání, ale asi jich nemám dost, takže kdyby někdo doma našel buď špičaté špejle nebo párátka, bylo by to dobré.

A otázka na závěr: Ještě někdo mimo 7 vyjmenovaných přiveze naložence?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Jestli jsem to z předchozích textů vyzobal dobře, tak naložené utopence přivezou následující figury:

Garfield

Vvitty

Minimaxa

Dariska

Aka

Bohouš 205 GTI

Jepík

Takže sedm výtvorů, s tím, že 6 se otevře v pátek, a Jepíkův spolu s případnými zbytky ostatních v sobotu.

Každý by měl přivézt tak půl bochníku nakrájeného chleba. Garfield vyrobí jmenovky, Vvitty se podívá po táccích.

Já ještě vezmu nějaké špejle se špičkou na nabodávání, ale asi jich nemám dost, takže kdyby někdo doma našel buď špičaté špejle nebo párátka, bylo by to dobré.

A otázka na závěr: Ještě někdo mimo 7 vyjmenovaných přiveze naložence?

Takze pred malou chvili jsem se dozvedel,ze Marketka ma taky nalozene takze na patek je nas uz 7;)Jen nevim jak to vse do maleho saxika dostanu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Vvitty

co se tyka terminu, mozna je 20h prilis brzy a stalo by za to posunout to na 21h, resp. az dorazi kolona z Praheeeee? :D

Ona jede nějaká kolona???? :aut :aut :aut

By mě taky zajímalo:myslim:myslim

A k času ochutnávek ... bych byl taky pro, aby se to přesunulo nejdříve na 21:00, aby byl čas se trochu porozhlédnout:mrk a aklimatizovat:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2John: ty jsi asi jeste nikdy v patek neodjizdel z Prahee, co? Jinak bys vedel, ze to je kolona siroko daleko kam oko dohledne (i nedohledne...) a vsemi smery :D

a kdyz zadna nepojede, tak si ji svoji predpisovou jizdou (radeji 70 na 90, ze, at me nahodou nezmeri...) vytvorim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2John: ty jsi asi jeste nikdy v patek neodjizdel z Prahee, co? Jinak bys vedel, ze to je kolona siroko daleko kam oko dohledne (i nedohledne...) a vsemi smery :D

Aha.... tak to potom jó.... tak to asi někdy zkusím :aut :aut :aut

A konec :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: No, jenom jestli on ten kocourek nehledá maminku, kamarády, nebo brášky...:o:myslim

:D:D:D:D:D

Neboj nehledá, zvířátko bych nikdy nezabila, ale Tebe asi uškrtím a nedostaneš nic ochutnat. Ani utopence, ani buchtu a pohádka na dobrou noc taky nebude!!!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...