Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nebude opět na srazu v Č.K. ochutnávka utopenců nebo nakládaných sýrů?


Recommended Posts

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: aka

tak ja nevim, na ty moje sly jenom vosy, zato jich bylo hodne :myslim

že bys je naložila na sladko a ne na kyselo :D ?

Utopence na sladko? no zas takova rana do hlavy to nebyla....vid Bohousi:D:D:D...aspon doufam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: aka

tak ja nevim, na ty moje sly jenom vosy, zato jich bylo hodne :myslim

že bys je naložila na sladko a ne na kyselo :D ?

Utopence na sladko? no zas takova rana do hlavy to nebyla....vid Bohousi:D:D:D...aspon doufam

nebo ty vosy jsou divný a jsou na kyselý :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Dariska

Taky se přidávám, dokonce i kocour chodil mlsně kolem a očichával. ;)

Jej to je pěknej kocourek :) a jak na to zalibeně kouká :)

No, jenom jestli on ten kocourek nehledá maminku, kamarády, nebo brášky...:o:myslim

:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zdá, že utopenců je naloženo dost (i Garfield už konečně včera naložil), takže zbývá dohodnout se na velice důležité věci - totiž jak je sežerem. Já bych to nepodceňoval :D

Osobně za nejhorší variantu považuji sobotu - všichni budou nacpaní krůtou a seletem, do toho vyhlašování výsledků... Nedovedu si představit, kdo by se s chutí pustil do utopenců.

Za druhou nejhorší variantu bych označil neděli - to už tu bylo minule, a tedy fakt nic moc. Většina lidí neměla v neděli dopoledne na nic k jídlu ani pomyšlení (krom odolných povah, jasně). Do toho odjezdy, zmatek. Dost lidí díky tomu ani nezjistilo, že utopenci jsou, a spousta jich zbytečně zbyla.

Takže mi vychází, že ideální pro utopencovou žranici by byl pátek. Lidi budou vyhládlí po cestě, porůznu budou stejně něco jíst, dají si pivo, utopenci jsou k němu jak dělaní. Navíc se vyhneme nebezpečí, že by utopenci nevydrželi, protože bez lednice - a to nemá být zrovna zima.

Takže já hlasuju pro PÁTEK. Co kdo vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejhorsi varianta je podle me nedele, protoze si k tomu clovek nemuze dat pivo a navic jist utopence k snidani je dost drsne :)

i kdyz jsem to minule prezil :D

souhlasim, ze v sobotu bude orientak, spousta lidi prijede pozde, do toho kruta, vysledky... nebude cas, jako minule. to ze tudy cesta nevede jsme si uz overili :)

takze hlasuji taky pro patek. s tim, ze co zbude bude sezrano v sobotu vecer :)

tak to dame v patek v osm? zkusim najit doma nejake tacky, myslim ze mi od lonska nejake zbyly. asi by bylo vhodne, kdyby kazdy privezl kus chleba...

a at mam predstavu, kdo ze se to vsechno prihlasil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejhorsi varianta je podle me nedele, protoze si k tomu clovek nemuze dat pivo a navic jist utopence k snidani je dost drsne :)

i kdyz jsem to minule prezil :D

souhlasim, ze v sobotu bude orientak, spousta lidi prijede pozde, do toho kruta, vysledky... nebude cas, jako minule. to ze tudy cesta nevede jsme si uz overili :)

takze hlasuji taky pro patek. s tim, ze co zbude bude sezrano v sobotu vecer :)

tak to dame v patek v osm? zkusim najit doma nejake tacky, myslim ze mi od lonska nejake zbyly. asi by bylo vhodne, kdyby kazdy privezl kus chleba...

a at mam predstavu, kdo ze se to vsechno prihlasil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...