Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palubný počítač


rastikt

Recommended Posts

Původně zaslal: rastikt

:xvul zdravím som tu nový,mam jednu otazku.Kupil som 307 sw ale nefunguje mi PC.Neviete poradiť kde je chyba.ukazuje mi to stale iba dátum ale pri prepínani tlačítkom sa nič nedeje.Včom môže byť chyba?

1. máš sw alebo break? akú verziu výbavy?

2. stláčaš správne tlačítko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bladerunner

Původně zaslal: rastikt

:xvul zdravím som tu nový,mam jednu otazku.Kupil som 307 sw ale nefunguje mi PC.Neviete poradiť kde je chyba.ukazuje mi to stale iba dátum ale pri prepínani tlačítkom sa nič nedeje.Včom môže byť chyba?

1. máš sw alebo break? akú verziu výbavy?

2. stláčaš správne tlačítko?

Mačkáš správně správné tlačítko?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak ti to nejde nemaš to aktivne.V modeloch do 2003 to ževraj bolo štandart,ale trebalo menit pačky. Ja mam 2002,ale nemal som PC .Po vymene pačiek s PC / rovnaka cena ako bez PC 8000sk / mi už počitač ide .Druha možnost je zabudovat tlačidlo na prepinanie / lacnejšia verzia / teraz to riešia aj vo fore Servis,ale na 406 -malo by to byt rovnake .Cele je to len o mikrospinači .Skus sa opytat v Peugeote podla VIN či ma BSI podporu PC.Mali by ti to povedat bezplatne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo je to BSI,ja mam v aute hmlovky,central,auto svetla,dažďový senzor,vyhrev sedačky a veľa ineho a preto sa mi nezdá že by tam nebol PC.Dnes som to mal rozobrate pod palubkou ale nemohol som vybrať tu páčku,nechcel som to polámať.Na tej páčke mam aj tú dvojitú šipku na PC tak som s toho jelen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...