Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palivový filter


rastikt

Recommended Posts

a co nevies na vymene palivoveho filtra??? vsak to je uplne jednoduche...kupis filter ale bacha su zevraj dva druhy a vysrobujes tie imbusove srobi co su v takej ciernej nadobke este pred cerpadlom(ale to predpokladadm ze uz vies kde je palivovy filter ked ho chces menit) dalej vyberes ten papier ci co to teda je a das tam novy zavres zasrobujes a frcis dalej...este jenda vec ked ho vymenis tak sa ti tam dostane samozrejme vzduch takze ked nastartujes moze ti to po chvyli viac krat za sebou scipnout tak nemaj boba len to natoc dalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavex

este je tam okrem filtra (kruhoveho) aj gumene tesnenie, to vymenis samozrejme tiez.

Setrit na filtri sa v tomto pripade nedoporucuje - kup najlepsie original....

ake tesnenie? naco sluzi? ja som menil len filter a tesni to dobre...zatial nafta nikde nestrieka :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rastikt

no to by som chcel vedieť keď odpojím tie privody a vývody ako dám dole to víko s celeho toho obalu na filter.či sa to odkruca alebo je to tam niekde priskrutkované alebo ako.:mrk

co si blazon :mrk co chces odpajat??? nic neodpajaj ved to len vysrobujes tie srobi na vrchu a dostanes sa rovno k veci....ok?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...