Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Všiml jste si už někde někdo našeho letáku - samozřejmě na 16. sraz?


Recommended Posts

A FUNGUJE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hezký den.

V knihovně v Trutnově jsem narazil na Váš leták o připravované akci na září. Domnívám, že by se mohli na srazu sejít i majitelé starších ročníku aut. Tedy tací, kterí mají auta starší 23 let. Pokud by se nějací našli a měli zájem, můžeme mu zajistit potvrzení o stáří a originalitě vozidla, podle kterého se sníží jeho zákonné pojistné na jednu desetinu a pokud by měl někdo zájem tak ať se na mě obrátí.

Za Trutnovský veterán klub Roman Dula

p.s. mě fascinují 605 pro svou nadčasovost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v průběhu pondělka až úterka jsem rozdával cestou do worku t.j. v oblasti Staromáku (Pařížská ulice) a celkem to teď vypadá takto:

106 - 3

205 - 4

206 - 9

309 - 5

306 - 3

307 - 5

307cc - 2

405 - 5

406 - 5

407 - 1

607 - 3

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak v průběhu pondělka až úterka jsem rozdával cestou do worku t.j. v oblasti Staromáku (Pařížská ulice) a celkem to teď vypadá takto:

106 - 3

205 - 4

206 - 9

309 - 5

306 - 3

307 - 5

307cc - 2

405 - 5

406 - 5

407 - 1

607 - 3

:papa

Ty jsi teda pracovitý, aspoň nějaká činnost hned z rána, když v práci je nuda co? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Neon

Tak v průběhu pondělka až úterka jsem rozdával cestou do worku t.j. v oblasti Staromáku (Pařížská ulice) a celkem to teď vypadá takto:

106 - 3

205 - 4

206 - 9

309 - 5

306 - 3

307 - 5

307cc - 2

405 - 5

406 - 5

407 - 1

607 - 3

:papa

:o:o

Tak včera - 11.10 jusem šel zase stejnou trasu, jako před měsícem a půl a co nevidím ... za stěračem jedné z 405 (nepůsobící, jako auto naodpis) byl stále jeden letáček ... dost vošuntělý, promáčený a následně oschlý ... takže díky tomu je alespoň vidět, že na ulicích zaparkováno asi dost nejezdících aut, co brání ostatním zaparkovat ...

Mimochodem na jižňáku jsem to našel u jednoho auta (kterému jsem to dával za stěrač) taky, ale to bylo kolem 20.září ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...