Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Všiml jste si už někde někdo našeho letáku - samozřejmě na 16. sraz?


Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Nepredbihej !!! :D :D :D Ja ho videl prvni! Co dostanu? Medo, pocita se i letak v autobusu? (sice v krabici, ale zato v prostredku hromadne dopravy :D )

A byl v tom autobuse za stěračem nebo za výlohou?

Nebyl!:aut

Zadání znělo jasně! :D

(zatím jsem neviděl):roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

No v tom případě jsem jasný vítěz celé soutěže, protože na cestě do práce jich každé ráno celkem 6 pravidelně po výlohách vidím. Tak, a chci cenu!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

poslusne hlasim, ze koukam za vsechny sterace vsech peugeotu co jezdej kolem a nikde ve strasbourgu ani v jeho okoli jsem na zadny nenarazila :( ale verte mi, ze je to ukol narocny:aut

Ale by jsi se divila, kdyby jsi tam náhodou nějaký leták objevila co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dariska

Původně zaslal: aka

poslusne hlasim, ze koukam za vsechny sterace vsech peugeotu co jezdej kolem a nikde ve strasbourgu ani v jeho okoli jsem na zadny nenarazila :( ale verte mi, ze je to ukol narocny:aut

Ale by jsi se divila, kdyby jsi tam náhodou nějaký leták objevila co? :)

To bych koukala, pak bych byla desne zvedava a nakonec pekne pysna na t, jak jsme sikovni:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já jsem v průběhu včerejška a dneška udělal malou propagaci srazu a rozdal letáky vytištěné na A4 (bo se mi to nechtělo stříhat na A5) a přehnuté napůl pár peugeotům v okolí Jižního města - konkrétně Opatova.

Jen tak ze zajímavosti jsem si vedl statistiku, jakým peugeotům to dávám a dopadlo to následovně:

ps: dal jsem to opravdu každýmu pažoutovi, který stál na silnici mimo služebních a opravdu polorozsypaných trosek:mad:

106 - 2

205 - 4

206 - 8

309 - 4

306 - 3

307 - 2

405 - 4

406 - 4

607 - 1

Tak v neděli zase zkusim pokračovat dál (jestli bude čas) ... uvidíme, zda-li to bude mít nějaký význam:mrk:myslim

[upravil dne 17/8/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...