Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zprovozněné infra na 405


jp

Recommended Posts

Tak se mi dnes povedlo zprovoznit infra na tátové 405. Když sme auto před rokem dovezli fungoval jen centrál ale dálkové ovládání nefungovalo. Zaprvé byl studeňák na baterkách v klíčku. To jsem přepájel a začla blikat kontroka, ale auto se pořád nechtělo otevřít. Tak jsem se dostal k přijímači a zjistil, že do něj proud de. Potom jsem se v servisu dočetl, že se nechá při pohledu přes digitální foťák zjistit jestli funguje ta infra dioda. Když jsem se podíval přes display fotoaparatu na ovladač k TV tak ta dioda oravdu bliká. V klíčku neblikala. Vzal jsem starý ovladač od videa vyndal diodu připájel sem jí do klíčku a ....centrál běhá jak zběsilej i na dálku.:potlesk

[upravil dne 8.8.06 jp]

[upravil dne 8.8.06 jp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš docela štěstí!

mně to z klíčku taky blikalo(ze začátku) po dvou letech mám čidla v prdeli.

I ze začátku jsem to musel nasměrovat na kapličku u středového zrcátka.

Já jsem si nechal namontovat JABLOTRON a mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidim jak dlouho to bude makat, každopádně jsem měl velikou radost, že jsem na to kápnul a taky, že dioda z dálkového ovladače od videa v pohoďe odemkne auto. Jinak výkon mi docela překvapil nemusí se to tam ani moc směřovat, stačí být tři metry od auta. Sestra má renáult megane s infra a tam by měli dávat ke klíčku taky zaměřovač s terčem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vlastním 306 a měl jsem podobné problémy centrál v pohodě infra se nechtělo a po přepájení studeňáků v klíčku to začlo jít ale jen v určitých místech . Nicméně zajímavá informace je tu že by pomoho předělat diodu ? :) , uvidíme , vrazím klíče kámošovi ať to vymění protože nevím jaká by tam měla přijít , a tak trochu mám totiž obavy že dioda z ovladače videa byla náhoda a štěstí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný systém i problémy jsem měl na XMku. Dokonce prodávající mi tvrdil, že to nemá otvírání dálkáčem !

Výměna diody, ale já jsem dokonce musel otočit polaritu, asi jiný výrobce. Kontrola přes digifoťák :super

Pak tam je jeden šváb, asi 40 nožiček, ten jsem projížděl pájkou asi 1x ročně. Každý má děravé ruce :aut

A jinak fungoval na 100% :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...