Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P405 - zatvrdlý píst brzd


M.a.R.i

Recommended Posts

Tak sem chtěl dát noý kotouče a destičky na zadek. Když sem sundal kolo,tak sem se zhrozil, kotouče i destičky co tam jsou maj tloušťku jako nový,akorát,že kotouč je shnilej na padrť a destičky jsou polorozpadlý. Vypadá to jakoby auto od poslední výměny kotoučů a destiček nebrzdilo. Píst brzd se nechce hejbat, trošku sme ho vystříkali, malinko rozhejbali,ale pořád je to bída, levá strana je malinko lepší,ale opravdu jen malinko. Když sem se pokoušel sundat ten držák destiček, co zabraňuje vyndání kotouče,tak za boha nechtěly povolit hvězdičkový šrouby co tam jsou,takže je budu muset asi vyvrtat, jinak nevim. Co s těma pístama vzadu? To už ani nemá cenu kupovat nový...

A ještě sem udělal jednu botu, měnil sem olej v převodovce a nalil sem tam skoro 3 litry,ale tady na foru sem se dočet, že tam mají být pouze 2l. Je to velký problém? Nevymačká mi to simerink?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pavel205

no tak ty brzdy bych zkusilk vytáhnout ty válce ven, pořádně to vyčistit a vyměnit vevnitř ty těsnící kroužky pak by to mohlo začít chodit..když už to budeš dělat tak bych vyměnil i všechny manžety na brzdách

Tohle sám nezvládnu,takže pudou další penízky do auta. Že sem na ty brzdy vůbec, šahal, auto brzdilo,tak sem to měl nechat bejt. Nevědomost je slaká. Ale co sem slyšel,tak když se ten píst vyndá,tak pak to teče, to vyřeší to nový těsnění???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: Pavel205

no tak ty brzdy bych zkusilk vytáhnout ty válce ven, pořádně to vyčistit a vyměnit vevnitř ty těsnící kroužky pak by to mohlo začít chodit..když už to budeš dělat tak bych vyměnil i všechny manžety na brzdách

Tohle sám nezvládnu,takže pudou další penízky do auta. Že sem na ty brzdy vůbec, šahal, auto brzdilo,tak sem to měl nechat bejt. Nevědomost je slaká. Ale co sem slyšel,tak když se ten píst vyndá,tak pak to teče, to vyřeší to nový těsnění???

hele to v klidku zvládneš ja dělal něco podobnýho na 205 na předku ataky jsem to zmáknul kup nový kotouč a destičky a to prase poředněrozhejbej je dobrý ho vytáhnout ven a vyndat ven trošku osmirglovat a maznout ty pistky v kterejch jezdí cely prase taky rozhejbneš a mázneš tam neni co posr... Tyšroubky odvrtej to jde v klidu ja to dělal taky a to jsem ten kotouč sundaval po roce. Buď rád že se na to juknul kdyby se ti to někde seklo dopadlo by to huř:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Je hezký, že mu radíte na základ toho, že jste dělali brzdy na předku, ale ony zadní třmeny jsou přeci jenom trochu něco jiného, mají jaksi navíc ještě mechanismus pro ručku, a s tím taková sranda není...

Tak to sorry to jsem si neuvědomil já myslel že je to nějaký podobný.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zadních kotoučových brzdách je právě kvůli tomu mechanismu ruční brzdy při zatlačování pístku potřeba jím otáčet. Na to jsou v pístku zářezy, vzít to násilím znamená zničit ten mechanismus ruční brzdy

[upravil dne 8.8.06 jvb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...