bigpoint

Tece me do P406 Hdi 2.2L Combi

3 posts in this topic

Tak dnes rano prijdu k autu P406 HDI 2.2L Comb r.v. 2002, dam do nej veci jedu asi 20km po Praze, vylezu a za sedadlem ridice uplna kaluz, tak prez 1cm vody.

Otazka je zda se tam dostala spodem nebo dvermi, priklanel bych se k variante dvermi, dole u stredovyho sloupku na gume je trochu videt voda a curek vedouci do koberce, take voda byla cista, jak kdybych tam rozlil mineralku.

Je to normalni u takhle relatiovne noveho auta, guma ze spod by mohla byt trochu lepsi, ale kolem dveri je na pohled OK, ikdyz tedy na Toyote Camry stare 8 let byla asi v lepsim stavu. Nicmene na pohled je OK, praskla nikde neni.

Co s tim? Stalo se vam to take? Cim to muze byt, muze tect i spodem? Dik

Těžko říct, ale už jsem tu na fóru viděl, že to někomu teklo dveřma - byla protrhlá ta fólie uvnitř. Já měl zase jednou vodu pod zadníma sedačkama a nikdy jsem nepřišel na to, kde se tam vzala :nevim

Pokud nemáš mokrou střechu (mě zatékalo u 405ky kolem antény a zadním oknem), pak to bude u dveří. Budeš to mít zapeklité, buď test s kýblema nebo servis. Já mám 2,2HDi 5 let a ani kapka (ale není to motorem, pokud vím, tak všechny 406ky jsou dobře utěsněné, ale výjimka může být a Ty jsi na ni asi kápl).:(