Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gruntování našich miláčků


Guest MMMMM

Recommended Posts

Ja používam Sonax,zkoušel jsem i želvu,ale vrátil jsem se k sonaxu,Teď chci kupovat sonax ktery obsahuje nanotechnologii voskových částic.Kdysi jsem měl sonax se včelím voskem,po dešti jsem se rozjel s autem a všechna voda pěkně z kastle sjela,stačilo voskovat tak co 2 měsíce,jenže už to nejde sehnat,asi došly včely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Zítra vezu auto

na

na...

na.......

na.............

RUČNÍ MYTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(a co tam použijí je mi z duše jedno, hlavně aby auto bylo zase na půl roku čistý)

a kam ? Nejlepší machři jsou na Poděbradské ulici přimo v Sonaxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jezdím do Bubenské a zatím vždy spokojenost

jo znám ale tam jsem ještě nebyl. jaka je tam cenová relace ?v sonaxu ,renovace laku ,tepovani interieru včetně střechy,komplet vysani i trubek a vydechu ventilace,samozřejmě motor a podvozek, vyleštěne plasty a pneu. cca 2000,- cena se hybe podle míry zašpinění a "opotřebení " laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vnitřek myju vodou s jarem,potom nějakým kokpitem. Poradil mi to TIRák tchán a je to super. Zvenku šamponem s voskem ( noname ) a někdy vyleštím tempem. Nebo zajedu do Olomouce a tam mi to za 250 Kč vyleští, vysají a auto je jako nové a za ty prachy se nemá smysl prčit s tím doma na dvoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čisté auto je možná pro někoho vizitkou, pro mě je ale otázkou priorit, kam investuju svůj volný čas (jestli do tlačení kočárku s prckem, nebo třeba nějakého pěkného výletu - což se dá i s autem, které se neblýská jak psí kulky, ale zase na druhou stranu vše v něm funguje tak jak má).

Vzhledem k tomu, že v naší ulici jsou mezi chodníkem a ulicí lípy, jiné místo než pod stromem najít nejde - a tak prostě nemám chuť a ani náladu každý den jet do myčky, aby auto bylo - podle některých - pěknou vizitkou (to raději pojedu s autem olepeným od lipového květu, dokonce i místy podělaným od ptáků, ale zase na druhou stranu 100% funkčním.

Víckrát než 1x za půl roku je prostě podle mě kravina myčku navštěvovat - a abych ho myl vlastníma rukama, takovej otrok prostě nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: takže, když má majitel čisté auto, tak není 100% funkční? Tak to alespoň vyplývá podle mě z tvého příspěvku. Možná se mýlím. A ani si nemyslím, že péče o auto je otročina. Ale jak se říká: "Někdo holky, druhý vdolky". Záleží přece na každém, v čem jezdí. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

OK406 buď jsem se blbě vyspal ale nepochopil jsem tě,ale pokud někdo používá auto k práci tak to vypadá v autě jinak než když vyjede s autem jen o víkendu na výlet.Nejsme na vojně kde po jízdě se dělala údržba vozidla:aut

Zřejmě si mě špatně pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy nadelate, ja auto meju akorat cestou na srazy.... a to jeste jenom nekdy :))

a po zime v mycce kvuli odsoleni podvozku...

no a kdyz uz je spinavy tak, ze se uspinim pri nastupovani, je na case aspon umyt kliku, vyklepat koberecek a je zase pokoj...

vzhledem k tomu, ze na ulici se mi na nej prasi z lip kolem dvora a z korunovacni ulice, tak to nema cenu mejt, protoze o vikendu ho umeju a v patek je zas spinavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Zítra vezu auto na RUČNÍ MYTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(a co tam použijí je mi z duše jedno, hlavně aby auto bylo zase na půl roku čistý)

Méďo, ty jsi sehnal garáž?????????????????????:myslim

Jinak nevím, jak toho chceš docílit, abys to měl půl roku čistý. Na Letný jsou agresivní houbi! A zaměřujou se hlavně na modrý kombíky.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po předchozí zkušenosti když jsem zaplavil řídící jednotku (a přitom jsem na ni nestříkal) už bych motor tak drasticky nemyl... možná, kdybych důkladně zaizoloval všechny konektory, altík a dalsí, tak možná, ale jinak ee :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...